Přepadly ji temné myšlenky!

Legendární herečka Jiřina Bohdalová (89) byla vždycky symbolem obrovské energie a dobré nálady, v poslední době se ale chová přinejmenším zvláštně.

Zdá se jako by zanevřela na svou práci a pozornost, které se jí léta dostávalo. Odmítá prý dělat rozhovory a odůvodňuje to tím, že už o sobě všechno řekla a všechno se o ní dávno ví.

Podobně to prý mají i její vrstevníci z řad kolegů. „Když je jim přes osmdesát let, už jim nevolejte. Oni nestojí o popularitu, protože když jsou dobří, mají ji a nepotřebují si ji zvětšovat,“ zaskočila herečka novináře svou otevřeností. Nechce se ale věřit, že něco takového říká právě Bohdalová.

Vždyť ona o pozornost vždycky stála, kde se objevila, byla okamžitě středem pozornosti a ráda se dobře bavila. Co se s ní děje? Začíná si snad uvědomovat svůj věk? Herečka letos odmítla dokonce oslavit i své narozeniny, prý čeká až na ty kulaté příští rok. Lidé z okolí Bohdalové se domnívají, že na ni dopadl nedostatek práce. Volný čas měla trávit daleko od nablýskaného světa showbyznysu na chalupě a měla tak spoustu času na přemýšlení.

reklama
reklama

Komentáře