Přes těžká období k sobě zase vždy našli cestu zpátky

Vášnivé herecké manželství poznamenané nevěrami musela nakonec spojit až závažná choroba, která jim jejich lásku připomněla

Partnerství dlouhé třicet šest let poznamenala nejedna nevěra atraktivního a známého herce. Žádná avantýra pro něj ale nikdy nebyla důležitější než láska k jeho ženě.

Seznámili se už během studií, na svou osudovou chvíli si však museli Věra Galatíková (†69)  a Ladislav Frej (79)  ještě pár let počkat. Věra se narodila ve Zlíně a už její rodinné zázemí ji předurčovalo k tomu, aby se jednou vydala uměleckým směrem.

Maminka hrála ochotnické divadlo a svou dceru často brávala na divadelní představení. Není tedy divu, že u mladé dívky propukla láska k divadlu a zatoužila, stát se herečkou. Rodiče, kteří v ní tuto touhu vzbudili, ale paradoxně nesouhlasili, přáli si pro dceru, „normální zaměstnání“.

Vystudovala tedy pedagogickou školu, a dokonce nějakou dobu učila. Na svůj herecký sen ale

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden