Přestala už snad být vedle manžela šťastná?

Herečce se v pracovním životě velmi daří, v tom osobním už to má být ale o poznání horší. Iva Hüttnerová (71), která září v seriálu Slunečná, si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat.

V minulosti už si zahrála i v seriálu Ordinace v růžové zahradě a patří mezi velmi žádané zboží. Jenže všechno má své pro a proti. Jelikož Iva většinu času tráví na natáčeních, na manžela Petra Mändla (65) nemá tolik času, kolik by si asi sám představoval.

Jejich manželství má kvůli tomu kolabovat a jejich dohadování údajně začíná být pro oba čím dál tím méně snesitelné.

Naráží na její vzdělání

Herečka byla vůči hádkám vždy celkem odolná, vždy ji ale dokázalo nejvíc naštvat, když měl Petr narážet na fakt, že má herečka pouze základní vzdělání. Přišlo jí, jako kdyby se povyšoval, a to by zřejmě nebylo příjemné vůbec nikomu.

„Pokaždé když se spolu hádáme, řekne mi – mlč, nemáš ani maturitu! Na DAMU jsem šla vlastně proto, že jsem tam mohla bez maturity,“ pronesla posmutněle herečka, kterou manželovo chování asi dost mrzí. On navíc přitom moc dobře ví, kvůli čemu gymnázium nedokončila.

Hüttnerovou vychovávala babička, která ji vychovávala s láskou, ale zároveň pevnou rukou. Když bylo Ivě patnáct, bohužel zemřela, a to herečku velmi zasáhlo. Na vše se vykašlala, včetně školy.

Vyčítá jí peníze?

Přestože Petr ví, jakou bolestí si jeho žena prošla, na její vzdělání velmi často naráží. On sám je stavební inženýr a stojí si za tím, že mít vystudovanou dobrou školu je základ. I když si jeho manželka přijde na velmi slušné peníze, jeho výplatní pásce se asi rovnat nemůže.

Kdoví, možná ji v minulosti nutil, aby si maturitu dodělala, protože by si tak zajistila lepší příjem do budoucna. Herečka by to ale asi stejně odmítla, protože svou práci miluje, a i kdyby za ni dostávala malý honorář, tak by ji hrdě vykonávala.

V tomto ohledu se manželé dost rozcházejí a problémy se na ně mají v posledních dnech jen hrnout. Hüttnerová už tráví raději čas v práci, než aby se musela s mužem dohadovat o zbytečnostech.

reklama
reklama

Komentáře