Přestala už úplně věřit na lásku?

Herečka, která se proslavila zejména v pohádce Pyšná princezna, zřejmě svého prince najde už jen stěží. Alena Vránová (86) je už delší dobu bez partnera a zdá se, že to tak ještě nějakou dobu zůstane. Herečka si v minulosti prošla dvěma manželstvími.

Svého prvního manžela Pavla Kohouta (90) podváděla se svým druhým manželem Vladimírem Rážem (†77), který jí byl v manželství nakonec také nevěrný. Tak herečka skončila sama, pouze se svou jedinou dcerou Markétou (†55).

Ta však měla problémy s alkoholem a nakonec se upila k smrti. Není divu, že herečka o svém životě mluví nerada a raději se schovává za falešný úsměv. Aleně dělá už dlouhé roky radost jen její práce a i té jí ubývá. Být herečkou je její vysněné povolání, protože díky němu může být na chvíli někým jiným.

JE PRÝ MOC PŘÍSNÁ A USEDLÁ

Kolem sebe moc lidí nemá, jen několik věrných přátel, kteří o ni mají obavy. Tvrdí, že její život se na ní dost podepsal a že už nejeví žádné známky snahy o to, aby byla šťastná. Pořád mluví jenom o práci a o tom, jaké má nachystané nové projekty, ale ve skutečnosti už hrát pomalu přestává. Straní se lidí, a když se jí přátelé zeptají na to, jestli má nějakou novou lásku či jen kamaráda, urazí se, nebo se začne hádat. Její kamarádi jsou z toho smutní, protože by byli rádi, kdyby měla někoho, s kým by si mohla popovídat nebo zajít na večeři. Podle nich by se pak přestala chovat jako přísná a usedlá dáma. Její přátelé jí prý několikrát někoho chtěli dohodit, ale vždycky to skončilo špatně. Jak se ale k lásce staví samotná Vránová?

JEJÍ CHLADNÝ POHLED KAŽDÉHO ODRADÍ

Údajně už se spálila dost a muže ke štěstí nepotřebuje. Přiznala také, že se chová o dost jinak než dřív a že ona sama to vnímá. Nemyslí si, že by jí láska nijak pomohla, ale zároveň jí mužská společnost a pozornost údajně chybí. Jedna z jejích kamarádek si však myslí, že to jen chce, aby byl nějaký muž odvážný a oslovil ji, to by Vránovou prý mohlo zlomit. Málokdo se ji ale odváží oslovit, její chladný pohled každého odradí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden