Přestali už spolu sdílet domácnost?

Oplácí manželovi stejnou mincí? Zatímco Jan Kraus (66) už pár měsíců seká latinu a snaží se být příkladným manželem a otcem, tentokrát je to Ivana Chýlková (55), která se snaží dohánět, co se dá. Dokonce byla podle očitých svědků nedávno spatřena, jak flirtuje s mladým mužem. A to nejen jednou. Znamená to, že už o svého manžela nestojí?

Je v tom někdo třetí?

Je známo, že Jan Kraus je velkým milovníkem žen a málokteré dokáže odolat tak, aby ji alespoň nepočastoval svým pohledem či lichotkou. Chýlková byla ale vždy považována za ženu, která dokáže být za každou cenu nad věcí a nic ji nerozhodí. Možná jí ale v posledním roce dochází trpělivost. Pořád od svých přátel slýchává, že její manžel flirtuje s nějakou mladou začínající herečkou, hosteskou nebo s kýmkoli, kdo je zrovna po ruce, a zřejmě ji to přestalo bavit.

Ovšem ještě před pár měsíci se spekulovalo o tom, zdali to náhodou není Kraus, kdo si do jejich vztahu přivedl někoho třetího. Teď ovšem ty samé řeči pronásledují právě herečku. A ta, stejně jako její manžel, zarytě mlčí.Co se týče jejich soukromí, oba dokážou být tajemní jako hrad v Karpatech. Když celé roky dokázali utajit svou svatbu, je pravděpodobné, že dokážou zatajit i cokoli dalšího. Například to, že už spolu podle jednoho jejich společného známého nebydlí.

Odmítá být tím druhým

Nedávno totiž světlo světa spatřila informace, která tvrdí, že se v minulých týdnech měla Ivana Chýlková načas od manžela odstěhovat a prý s sebou vzala i svého syna Jáchyma (21).A podle všeho Kraus ani neprotestoval. O prázdninách si totiž udělal volno a snaží si uspořádat si všechny myšlenky a zjistit, co chce dělat dál. Sice má svůj pořad, který je stále oblíbený, ale rád by se prý pustil i do jiných činností.A podle všeho hlavně kvůli tomu, aby se vyrovnal své manželce. Co mu totiž nedává spát, je to, že je jeho manželka v posledních letech slavnější než on. S tím se jen tak smířit nehodlá.

Potřebuje změnu?

A Chýlkové zase vadí, že má doma muže, který ji nepřeje úspěch, ale naopak s ní musí za každou cenu bojovat. Podle jedné z jejích blízkých přítelkyň byly hádky na toto téma v jednu dobu tak časté, že už to dál herečka nechtěla snášet a rozhodla se, že alespoň na prázdniny manžela opustí a budou spolu komunikovat jenom na dálku.A scházet se budou pouze v nejnutnějších případech. Což vyhovovovalo i Krausovi. Jenže konec prázdnin se blíží a krize zažehnána strále není. Někteří moderátorovi přátele mají za to, že Kraus by k sobě potřeboval ženu, alespoň na nějakou dobu, která ho bude chválit, nebude nad něj vyčnívat a ve společnosti ho bude dobře reprezentovat.

Taková Chýlková rozhodně není. Ta nikdy nebude sedět v koutě a nebude mu jen tak pochlebovat. Což ale Kraus dodnes po své ženě ani nechtěl. Teď je ovšem situace jiná. Oblíbený moderátor ale, jak to tak vypadá, změnil preference a zajímá se zejména o ženy, které by mohl ovládat.Ale jak dlouho ho budou bavit? Podle přátel je na Chýlkové závislý, ale nechce si to připustit. Oba ale aktuálně dělají vše pro to, aby jejich manželství zpátky slepit nešlo.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden