Přestaň se svlékat a vyvádět miláčku! Nahota jako lék?

Zdá se, že současná náročná doba přivedla jejich manželství do krize. . Rozloží slavný pár Jiřího provokace a šílenosti? A ustojí to Adéla?

Pár let trvalo partnerské štěstí herečky Adély Gondíkové (47), když se dočkala svatby a Jiří Langmajer (54) „sekal latinu“, bral antidepresiva a nepil. Koronavirus a nedostatek práce ale jejímu partnerovi dávají zabrat a stává se nevypočitatelným.

Patrně nejklidnější měsíc za poslední léta prožila na konci roku herečka a moderátorka Adéla Gondíková (47), když byl nedávno její manžel, herec Jiří Langmajer (54), měsíc na Islandu. Popravdě, bylo to vysvobození pro oba, i když dočasné. Ona mohla nerušeně natáčet Sestřičky beze strachu, co doma nezaměstnaný Jirka zase vyvede, on vyvázl z nečinnosti, která mu pomalu leze na mozek – na chladném ostrově natáčel film.

Bude to sice snímek tzv. pro chudé, točený ve čtyřech kamerou v ruce s režisérem, kameramanem a jednou herečkou, ale aspoň něco, zejména když onou herečkou je mladá, pohledná Martina Babišová (27). Má jít o drama a je jasné, že ho bude zdarma zajišťovat drsná islandská příroda a Jiřího přidušený hlas, se kterým zvládá všechny vzrušené situace.

V Minutě věčnosti, jak se snímek jmenuje, kardiochirurg operuje svoji dceru a pak s ní vyrazí na cestu do hor, zkrátka velmi realistický scénář… Na mladou herečku tam byli tři chlapi a nezbývá než

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden