Přestaň se svlékat a vyvádět miláčku! Nahota jako lék?

Zdá se, že současná náročná doba přivedla jejich manželství do krize. . Rozloží slavný pár Jiřího provokace a šílenosti? A ustojí to Adéla?

Pár let trvalo partnerské štěstí herečky Adély Gondíkové (47), když se dočkala svatby a Jiří Langmajer (54) „sekal latinu“, bral antidepresiva a nepil. Koronavirus a nedostatek práce ale jejímu partnerovi dávají zabrat a stává se nevypočitatelným.

Patrně nejklidnější měsíc za poslední léta prožila na konci roku herečka a moderátorka Adéla Gondíková (47), když byl nedávno její manžel, herec Jiří Langmajer (54), měsíc na Islandu. Popravdě, bylo to vysvobození pro oba, i když dočasné. Ona mohla nerušeně natáčet Sestřičky beze strachu, co doma nezaměstnaný Jirka zase vyvede, on vyvázl z nečinnosti, která mu pomalu leze na mozek – na chladném ostrově natáčel film.

Bude to sice snímek tzv. pro chudé, točený ve čtyřech kamerou v ruce s režisérem, kameramanem a jednou herečkou, ale aspoň něco, zejména když onou herečkou je mladá, pohledná Martina Babišová (27). Má jít o drama a je jasné, že ho bude zdarma zajišťovat drsná islandská příroda a Jiřího přidušený hlas, se kterým zvládá všechny vzrušené situace.

V Minutě věčnosti, jak se snímek jmenuje, kardiochirurg operuje svoji dceru a pak s ní vyrazí na cestu do hor, zkrátka velmi realistický scénář… Na mladou herečku tam byli tři chlapi a nezbývá než

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře