Přestává ji Kolečko bavit a touží po Polívkovi?

Je opravdu tak nevinná, nebo má Denisa všechno dokonale promyšlené?

Vztah s PETREM KOLEČKEM (38) nepřinesl DENISE NESVAČILOVÉ (31) zřejmě nic než problémy. Už nemá cenu dál se trápit, a tak si za něj hledá náhradu?

Když se provalilo, že randí se scenáristou Petrem Kolečkem (38), strhla se pořádná mela. Jedni nemohli Denise Nesvačilové (31) přijít na jméno, protože odloudila Anetě Vignerové (35) partnera a malému Jiříkovi (2) tatínka.

Druzí ji zase litovali, že schytala takovou kritiku. Jedno je ale jisté, hvězda seriálu Dobré zprávy si za poslední měsíce užila své. Herečka však zřejmě nechce, aby to tak zůstalo...

Věděla moc dobře, co dělá?

O tom, jak to mezi jejím partnerem a jeho bývalou přítelkyní bylo, možná skutečně neměla ani potuchy, protože jí Kolečko tvrdil, že už mají všechno vyřešené. Jenže poslední dobou se stále častěji

Zbývá vám 70% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden