Přestává manžela přitahovat?

Během letošního podzimu oslaví herečka Dana Morávková (50), známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, a její manžel Petr Malásek (57) společné jubileum.

Budou mít výročí 26 let od okamžiku, kdy si před oltářem slíbili věčnou lásku. Ačkoli si už ale tak dlouhou dobu rozumí, občas se jejich soužití neobejde bez jistých rozepří.

Snad že by se mu manželka líbila hubenější?

Zdá se, že Malásek by měl svou manželku rád trochu hubenější. Jak jinak si totiž vysvětlit, že jakmile si vyjedou na projížďku na kole, chce, aby jela co nejrychleji? „Prý na tom kole jedu tak pomalu, že se diví, že nespadnu,“ říká Morávková.

Malásek si tak evidentně rád na adresu své drahé polovičky zavtipkuje. Kdo by si ale myslel, že si to herečka bere osobně a snad se doma i uráží, ten by se dost pletl. Dana Morávková už Petra Maláska dobře zná a ví, že to nemyslí zle.

A navíc, i ona si ze svého muže umí udělat legraci a zdá se tak, že se tím společně baví a díky tomu udržují ve vztahu zábavu. Je ale jasné, že pokud bude jezdit herečka na kole rychleji, určitě tím udělá hudebníkovi velkou radost.

Předchozí článek
Další článek
Související články
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz