Moje šťastná hvězda
Přestává se úplně ovládat!
Přestává se úplně ovládat!

Muž mnoha tváří Martin Stránský (50), jenž je známý především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hraje už několik let, nemá klidný soukromý život.

I když by se mohlo zdát, že i v době pandemie je zaneprázdněný a prací zavalený, opak je bohužel pravda. A právě to je nejspíš tím největším kamenem úrazu.

Nemá co dělat

Jediné, co mu zbylo a z čeho má momentálně příjem, je Ordinace. Tam ale netráví tolik času, kolik by si sám představoval. Má jen pár natáčecích hodin týdně a to mu zřejmě nestačí. Teď přišla ale další rána, která ho velmi zasáhla. Konec oblíbeného seriálu.

„Je mi to líto, ale říká se, že se v nejlepším má skončit, a já si myslím, že to končí právě v tom nejlepším,“ uvedl herec. Nedostatek práce ho ale trochu znejistil.

Doma hrozně trpí

Teď tráví většinu času doma se svojí rodinou. To ho ale moc nebaví. „Rád něco podnikám, když v téhle době skoro nic nemůžeme, je to nanic,“ řekl. Nejvíce ho však trápí jeho rodina, dokonce se přiznal, že je často nepříjemný na své děti.

„Když máme distanční výuku, je to k ničemu. Kontrolovat děti, jak to dělají a jestli to dělají správně, je pro mě vyčerpávající. Teď na ně i křičím, už je toho na mě moc,“ svěřil se Martin Stránský. A to začalo dokonce ohrožovat i jeho manželství.

Žena je v šoku!

S právničkou Martinou je už nějakou dobu ženatý, jenže nikdy údajně neměli tak velkou krizi jako dnes. Potřebovali by si od sebe odpočinout. Mohou za to snad Stránského výkyvy nálad a věčné nadávky? Je to dost možné.

Možná, že až se vrátí do práce, bude všechno znovu v pořádku. Pokud ale taková situace bude ještě nějaký čas trvat, může se i stát, že půjdou raději od sebe. A to by byla škoda.

Další článek
Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz