Přestává zvládat svoji velkou rodinu

Herečka musí řešit potíže, se kterými nepočítala. Některé děti nechtějí dospět a její manželství s hercem a diplomatem pomalu chátrá.

Až příliš dlouho je herečka Veronika Žilková (59) hasičkou rodinných problémů, které jakoby neměly konce. Nad dcerou Agátou (36), už zase Hanychovou, zdá se, zlomila hůl a už se nemíní rozčilovat, a manželství s Martinem Stropnickým (64) se pomalu rozpadá.

Když byl před třemi lety manžel Veroniky Žilkové (59), herec a diplomat Martin Stropnický (64), jmenován velvyslancem v Izraeli, měla herečka nelíčenou radost, asi takovou, jako když se stal na nějakou dobu ministrem obrany a ona paní ministrovou.

Těšila se, že na čas zakotví ve slunečné blízkovýchodní zemi, bude paní velvyslancovou a nechá starosti za sebou. Nejmladší dcera Kordula (16) tam nastoupí do školy a všechno bude krásné. Jenomže všechno bylo nakonec jinak.

Veronika Žilková létala střídavě sem a tam, aby pořešila rodinné pohromy, v jednu chvíli zvolila odchod z Izraele, tím pádem se musela vzdát i

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře