Přežili i desetileté manželství na dálku

„Manželé jsme už přes 55 let. Ale žili jsme spolu tak málo, že jsme kvůli tomu vlastně pořád na svatební cestě.“

Když se tvoří žebříčky nejstabilnějších manželství mezi českými umělci, obvykle se na ně zapomíná. A to jsou spolu už přes 55 let. Jenže své partnerské štěstí nedávají herečka Nina Divíšková a režisér Jan Kačer na odiv.

Osud je svedl dohromady jako studenty DAMU. Ale aby to neměli tak jednoduché, kapku jim osladil začátek. Mladičká Nina totiž nastoupila kvůli nemoci na studia o pár dnů později. A když se představovala novým spolužákům, jen jediný se ani nenamáhal zvednout hlavu. Hádáte správně, byl to Jan Kačer.

S tímhle fouňou se bavit nebudu

Svou pozornost nevěnoval půvabné spolužačce. Něco si prý kreslil. Ještě dlouho po svatbě mu to Nina něžně připomínala. Prý se v tu chvíli zařekla, že s tímhle

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama