Můj kousek štěstí

Přežili snoubenci nouzový stav?

Ještě v září byla plna optimismu a se svými rudě obarvenými rty a smyslnými ústy vysílala do světa signály o štěstí. Na svatbu bylo úspěšně „zaděláno“ a moderátorka Eva Perkausová (27)  se sama odvážila spekulovat i o tom, že svatba může být dřív než do roka.

Jenomže máme leden roku 2022 a neoficiální termín ženitby se povážlivě blíží, aniž prosáklo cokoli o přípravách. Duben, což je měsíc, kdy loni její přítel Ivan Hecko (38) poklekl, aby své lásce navlékl prsten s briliantem, tu bude opět co nevidět.

A o svatebních přípravách ani slovo. Není snad něco v pořádku? Jak na tom tahle jinak na pohled velmi perspektivní a pohledná dvojice vlastně v soukromí je?

Eva ho totiž nikdy příliš barvitě nelíčí, ačkoli přiznala, že o hádky u nich doma není nouze, přestože za chvíli je obvykle po bouři. Než aby referovala o aktuálním stavu věcí, to by snad raději znovu pánům zapózovala v časopise spoře oděna... Tohle ovšem zřejmě nehrozí, hrozným by se totiž mohl v té chvíli stát její Ivan, který si svou vyvolenou, dle líčení osob z blízkosti páru, bedlivě střeží.


Otázkou ovšem zůstává, jak se taková „sledovačka“ tomuhle fešákovi z Ukrajiny dařila v poslední době, kdy Českem cloumal stavební boom a on jako podnikatel v tomto oboru zřejmě mnohdy nevěděl, kam dřív skočit. Peníze jsou přece až na prvním místě a jeho přítelkyně není zrovna skromná osůbka.

Ráda chřestí šperky, když dovolená, tak nejméně na Maledivách, ostatně tahle konkrétní destinace se párečku loni poněkud protáhla, když byli před odletem domů pozitivně testováni a nesměli do letadla. Když se konečně vrátili, rozhostilo se kolem dvojice – ne-li ticho, tak určitě podezřelé klidno.

Mělo snad „domácí vězení“ byť v exotickém přepychu, na kvalitu vztahu destruktivní vliv? Možná malujeme čerta na zeď, možná teď oba horečně připravují sobáš... neradi bychom byli špatnými proroky a oni pilně kují pikle, vždyť ostatně ono takové plánování společné budoucnosti dá jednomu zabrat… A což teprve dvěma!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden