Můj čas na kafíčko

Příběh prince Williama a vévodkyně Kate začal velkou náhodou!

Můj čas na kafíčko

Chtěla mít až šest dětí, musí se spokojit se třemi.

Britská královská rodina byla odjakživa v centru pozornosti celého světa. Oba synové současného krále si vybrali „ženy z lidu“, ale princ William (40) měl, jak se zdá, větší štěstí.

Stačilo, aby princ William šel studovat jinam než na univerzitu ve městě St.Andrews  - a svoji budoucí ženu by nepotkal. Protože tam ale nastoupila i Catherine Elizabeth Middleton (40), dcera letušky a leteckého dispečera, začal se psát příběh, který sledoval a sleduje celý svět.

Bývalý přítel měl smůlu

Catherine vyrůstala jako běžná mladá dívka. Neměla urozený původ. Dětství strávila částečně v Jordánsku, kde pracovali oba rodiče. Těžko by někdy tehdy předpokládal, že se z Kate stane Její královská výsost, vévodkyně z Cambridge.

William si Kate povšiml poprvé tehdy, když předváděla oblečení na módní přehlídce. V té době byla ale

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden