Můj kousek štěstí

Příběh velké lásky Martina Štěpánka a Jaroslavy Tvrzníkové nakonec skončil obrovskou tragédií

Můj kousek štěstí

Vypadalo to, že společnými silami dokážou zvládnout naprosto cokoli, ale nemilosrdná nemoc si na jejich manželství vyžádala tu nevyšší daň.

Osud si s nimi několikrát krutě pohrál, díky velké lásce ale dokázali vždy vše zvládnout. I proto byli všichni tak překvapeni, když vzal herec jednoho dne do ruky pistoli a svého života se vzdal.

Někteří lidé si jsou možná souzeni proto, aby spolu vytvořili silný tandem, který bude překonávat i ty nejhorší překážky. Tak nějak totiž vypadalo i manželství Jaroslavy Tvrzníkové (84) a Martina Štěpánka (†63).

Kolikrát už si mysleli, že je nic horšího snad už nemůže potkat, a stejně přišla další podpásovka osudu. Ovšem oni se nikdy z ničeho nehroutili a každou ránu, kterou jim život uštědřil, brali

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden