Přičarujte si miláčka

Trápí vás, že vám láska už vyprchala nebo že nová stále nepřichází? Nezoufejte! Přestaňte si stěžovat a raději začněte jednat! Už stovky let se ženy snaží přičarovat si lásku svého vyvoleného. Zkuste to také.

Magické milostné rituály, jak si do života přivolat osudovou lásku, používali už staří Pohané, Řekové i Římané a dobře je znaly i naše prababičky. Potřebovali červenou a bílou růži, opracovanou zvířecí kůži, pramínek vlasů a věneček z růžových kvítků.

Na zvířecí kůži žena čarodějka nakreslila podobu svého milého, srolovala ji a svázala pramínkem svých vlasů. Obě růže seřízla, přiložila ke každé straně kůže, ovázala to věnečkem z růžových kvítků a vhodila do řeky. Spodní části stonků růží pak zakopala. Bohyně lásky pak vyslyšela její přání, a žena lásku vytouženého muže získala.

Po velké lásce ženy toužily od nepaměti

Ani v průběhu staletí čarovné nápoje a lektvary na přivolání lásky nevymizely, jen se o nich nemluvilo. A existují dodnes, tak proč to nezkusit. Dobře ale zvažte, zda nechcete zasáhnout do milujícího srdce! Pokud totiž váš vyvolený miluje někoho jiného a vy ho za pomoci kouzel a magie k sobě přilákáte, nepřinese vám tenhle vztah pravou lásku a štěstí. Dočkáte se sice krátkodobého úspěchu, ale všechno zlé, co způsobíte jiným, se vám v budoucnu trojnásobně vrátí zpět. Takový je totiž zákon fungování magie!

Jak si přivolat osudového muže?

Ke kouzelným rituálům si potřebujete připravit nezbytné rekvizity. Připravte si červenou svíčku, papír a červenou fixu. Zapalte svíčku a na malém kousku papíru namalujte dvě ohnivě červená, propletená srdce. Do středu srdcí napište počáteční písmeno vašeho jména a vašeho vyvoleného. Po celou dobu myslete jen na něj a představujte si, jak stojí před vámi, usmívá se na vás a natahuje k vám ruce, aby vás vzal do náruče a políbil. Papír s nakreslenými srdíčky si na minutu přiložte přímo ke svému srdci. Vnímejte tlukot svého srdce. Pak papír spalte nad svíčkou a jeho popel spolu se zbytkem dohořelé svíčky zakopejte ke stromu do země, aby se vaše přání uzemnilo.

Jak získat navždy srdce svého milovaného?

Představte si tvář vyhlédnutého muže, který se vám líbí a cítíte k němu lásku a jeho jméno vyryjte špendlíkem do svíčky. Své jméno pak napište na proužek papíru, ten omotejte stuhami a myslete přitom na svou lásku. Vystavte svíčku, dřevo i papír zabalený ve stuhách měsíčnímu světlu a požádejte Venuši, aby vám požehnala. Zapalte svíčku, dívejte se do jejího plamene a představujte si sebe a svou lásku v objetí. Omotejte stuhy s papírem okolo dřeva, zatímco hořící svíčka stravuje vryté jméno vaší lásky. Kapajícím voskem pak zapečeťte a uchyťte oba konce stuhy k dřevu. To mějte při sobě celou noc. Druhý den stuhy rozpleťte. Tak osvobodíte kouzlo a přivoláte lásku.

Jak ho k sobě připoutat, aby vám neutekl?

Připravte si dvě červené svíčky, vaši fotografii, fotku vašeho milého a také kolíček. Po své pravé i levé ruce si postavte svíčky. Mezi nimi položte obě fotografie a myslete intenzivně na muže, po jehož věrnosti toužíte. Přitom zapalte nejdřív pravou a pak levou svíčku a fotky k sobě přicvakněte kolíčkem. Znovu je položte mezi svíčky a představujte si, jak jste s vaším vyvoleným spolu a jak je váš vztah trvalý, pevný a silný. Poté nejdřív levou a pak pravou svíčkou obrázky pokapejte a slepte je opatrně k sobě. Až vosk uschne, fotky si pečlivě schovejte někam blízko k posteli, kde spíte. Váš vyvolený k vám bude nadlouho připoután.

Jak zařídit, aby vás miláček stále miloval?

Když otočíte číslici osm, je z ní symbol nekonečna. Proto budete potřebovat osm lístků růže, osm jadérek z jablka, osm kapek jablečné šťávy, osm lžic vody, osm lžic šťávy z červené řepy a kapku medu. Večer vše smíchejte v hrnečku a kouzelnou směs pak ohřejte nad svíčkou. Přitom nahlas říkejte kouzelnou mantru: „Kráso, vůně, něžnosti, trochu svůdné sladkosti, trochu horké krve země, ať nespustí oči ze mě.“ Vychladlou směs pak uložte na chladné místo. Každý večer po čtyři dny si pak dejte jednu kávovou lžičku a přitom myslete na svého milovaného. Budete se měnit a krásnět každým dnem. Objekt vašeho zájmu najednou zjistí, že jste pro něj úžasná a jediná na světě.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden