Moje šťastná hvězda

Přichází o své nejbližší

Složitým obdobím si prochází herečka ze seriálu Ulice Linda Rybová (47). Postěžovala si v rozhovoru, že v poslední době ztratila spoustu svých přátel.


„Byly to vztahy, kde mě nenapadlo, že se to vůbec může stát,“ smutně zkonstatovala. A dodala, že je pro ni velmi těžké se s tím smířit a má pocit, že se taková bolest nikdy nezahojí.


Manžel tancuje


Pro herečku je vše ještě složitější proto, že v poslední době nemá po svém boku milovaného manžela Davida Prachaře (64) tak často, jak by chtěla. Herec ze seriálu Dobré zprávy totiž usilovně trénuje se svou tanečnicí na večery show StarDance.


Tu dlouhodobě herečka kritizuje a podle našich informací hodně rozmlouvala manželovi, aby tuto roli přijal. On ji ale evidentně neuposlechl a je možné, že to v jejich manželství způsobilo menší krizi. I proto je škoda, že z jejího života zmizely její nejbližší kamarádky.


Kolega jako spřízněná duše?


Určitě by jejich porozumění a pochopení v současné době potřebovala. Třeba ale najde oporu v některém ze svých kolegů z Ulice. Dlouhodobě se povídá, že má velmi blízko ke kolegovi Martinu Fingerovi (52). Ačkoli ale spolu prý nikdy nic neměli, samozřejmě nelze vyloučit, že se to někdy nezmění. Tím spíš, když si jí manžel nebude všímat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden