Můj čas na kafíčko

Eva Burešová přichází o své sebevědomí

Bojí se, aby nepřišla o zbytky sebevědomí, a tak utnula své kritiky na sociálních sítích...

Sociální sítě usnadnily kontakty mezi lidmi, což je někdy i na škodu. Své o tom ví i Eva Burešová (29), známá mimo jiné ze seriálu ZOO, která je opakovaně terčem kritiky.

Zatímco do očí by jí výtky řekl málokdo, její sociální sítě plní četné nenávistné komentáře. Každý pohár trpělivosti ale jednou přeteče, a tak herečka zakázala jakékoli další komentáře u svých fotek. Vysvětluje to tak, že nedovolí nikomu, aby v ní zasel semínko pochybností o sobě nebo o jejích blízkých.

Přemysl Forejt (35).

Šušká se ale, že vztah Evy s šéfkuchařem Přemkem Forejtem (35) už není, co býval. Sama přiznala, že svůj vztah žijí hlavně na dálku. Zatímco ona má závazky v Praze, on působí v restauraci v Olomouci a tráví svůj čas i s dcerou, která žije v Brně.

Eva se navíc ještě nedočkala vytouženého prstýnku, a snad aby pustila z hlavy zbytečná trápení, vrhla se brzy po narození syna do práce. Na Forejta jí tak příliš času nezbývá a důvodů k pochybnostem tak může mít víc než dost. Proč je tedy ještě přiživovat názory komentujících, že? Dělá to dobře.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden