Přijde nakonec o všechno?

Herečka EVA JOSEFÍKOVÁ (30) ze Slunečné je pořád s něčím nespokojená. Momentálně prý řeší bydlení, kam by se chtěla se svým tajným ctitelem nastěhovat. Jenže to má jeden háček.

Krásná Eva Josefíková (30) je hvězdou nejsledovanějšího primáckého seriálu Slunečná, kde převzala roli po Veronice Arichtevě (34). Se vším byla na začátku spokojená, potom ale začala údajně pořádně vystrkovat růžky a jejím kolegům najednou začalo vadit, že se chová povýšeně.

Sláva jí očividně stoupla do hlavy, navíc v tom má mít prsty i její nový milenec, jehož identitu zuby nehty tají.

Potřebuje víc peněz

Sama si svým kolegům měla už několikrát postěžovat, že by potřebovala více práce, aby si mohla se svým milým splnit velký sen. Podle všeho se s ním chce usadit, a to se vším všudy. Jenže je tu jeden problém. Peníze.

Bohužel ale není sama, kdo přesně tohle momentálně řeší. Mnoho jejích kolegů by dalo cokoli za to, aby se mohli ve Slunečné také objevovat, ale takové štěstí zkrátka nemají. Jak je ale vidět, Eva si toho moc neváží a pořád chce víc a víc.

Touží po bytě

Nedávno se stala tváří reklamy na luxusní byty, ale na ten asi těžko našetří. Vydělala pořádný balík navíc, ale na to, po čem tak touží, to asi zdaleka nestačí. Herečka prý zatoužila po vlastním moderním bytě, jenže ty se v Praze prodávají za horentní sumy a na to jí plat herečky asi jen tak stačit nebude.

Proto se snaží prosadit všude, kde to jen jde. Zatím ale moc úspěšná asi dvakrát není. A zdá se, že jí v tom nepomůže ani její milý. Možná i proto Eva honí každou korunu.

Musí živit i milence?

Má být ale tak moc zamilovaná, že by pro něho snesla i modré z nebe, a všechno tak nejspíš vzala na svá bedra. Jenže to prý nemá na její vztah zrovna dobrý dopad. Josefíková má až moc často tlačit na pilu a přivádět tím partnera do rozpaků.

A to dokonce tak, že údajně začal, podle jedné z jejích kamarádek, ze vztahu couvat, Zřejmě mu došlo, že přesně takhle žít nikdy nechce. Eva jde zkrátka do všeho po hlavě a někdy i bez rozmyslu. A to je zjevně i tento případ.

Může si za to sama

Mezi jejími známými se dokonce říká, že se kvůli tomu mají hodně často hádat. Což je na to, že jsou spolu jen něco málo přes rok, docela brzy. A finance asi nebudou to jediné, co vráží do jejich vztahu klín.

Před nějakým časem si měla Eva postěžovat, že už nechce točit intimní scény se svým hereckým kolegou Marošem Kramárem (61). Údajně jí měl vadit velký věkový rozdíl i jeho nehezká minulost.

Žárlí na jejího kolegu?

Vše se ale časem uklidnilo, a naopak se zdá, že v nich nakonec našla zalíbení. Nejspíš ale jen proto, aby mohla čas od času provokovat svého milence, který na to má být dost alergický.

Možná si ale neuvědomuje, že tohle není žádné řešení. Navíc to není tak dávno, co si posteskla, jak jí žádný ze vztahů dlouho nevydržel. A tohle je asi ten důvod. Neumí se přizpůsobit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden