Přijde po svatbě i vytoužená dcera?

Je dost možné, že čekají dalšího společného potomka

Dlouho se spekulovalo o tom, že partnerský vztah Táni Vilhelmové (40) a Vojtěcha Dyka (33) prochází hlubokou krizí. O to větším překvapením byla jejich nedávná utajená svatba, ke které došlo po jejich dlouhé, devítileté známosti.

Většina veselek sice bývá na popud vzájemných sympatií a hlubokých citů, ovšem v tomto případě to tak prý úplně nebylo. Šla si prý tvrdě za svým cílem Vilhelmová prý tlačila do chomoutu svého přítele už delší dobu.

Často se totiž měla doslova užírat nejistotou, zda ji někdy v budoucnu třeba nevymění za nějakou mladší a krásnější dívku, třeba z početné řady jeho fanynek. Právě ty byly jeho současné manželce vždy proti srsti a údajně chtěla mít Vojtěcha jen pro sebe.

Svatbu se jim podařilo skrýtpřed veřejností.

Podobné obavy a menší stres kvůli nim z herečky evidentně po svatbě opadl. Dokonce se nedávno objevila jako podpora svého manžela na jednom ze soutěžních večerů The Voice Česko Slovensko. Ačkoli se snažila skrýt v davu, fotografům neunikla.

Z pořízených snímků bylo patrné, že celou show skutečně prožívá a hodně fandila Vojtěchovi, ale i všem soutěžícím v jeho týmu. Přitom ale také bylo znát, že působí uvolněně a přirozeně, jakoby jí spadl velký kámen ze srdce a věří, že to s ní po manželském slibu opravdu Dyk myslí vážně.

Přijde další posun v jejich vztahu? Jestli je ale svatba předzvěstí rozšíření rodiny, je velkým otazníkem. Táňa sice stále tajně doufá, že bude vychovávat malou holčičku, ovšem Vojtěch je prý dlouhodobě proti, jelikož nechce přerušovat svou kariéru.

A těžko na tom něco změní skutečnost, že jsou manželé. „Napadlo mě, že bychom měli ještě holčičku a ano, nechávám otevřená dvířka do komůrky,“ svěřila se před časem Vilhelmová, která je doposud trojnásobnou matkou synů Františka (14), Cyrila (11) a Aloise (6).

Hodlá utajit těhotenství? Po skončení televizní soutěže by ale mohla mít herečka větší naději na to, že svého manžela v tomto ohledu přemluví. Přece jenom je o rovných sedm let mladší a energie má stále na rozdávání.

Navíc je to člověk, který k životu přistupuje za každých okolností pozitivně a určitě by zvládl nejenom své ženě v prvních měsících mateřství pomoci, ale také udržovat při životě i svou kariéru. Pokud se ale skutečně společně rozhodnou začít intenzivněji pracovat na miminku, je klidně možné, že se to veřejnost dozví až v okamžiku, kdy už Táňa své bříško jednoduše nebude mít jak skrýt.

Oba si totiž hodně hlídají své soukromí a oddělují ho od pracovního života. Kdoví, jestli už není Vilhelmová nyní těhotná.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden