Princ z Pretty Woman

Magazín People ho kdysi zvolil nejpřitažlivějším žijícím mužem světa. Určitě i proto miliony žen na celém světě sahají po kapesníčku pokaždé, když se na obrazovkách objeví Pretty Woman. V hlavní roli je dnes Richard Gere.

Dlouho to vypadalo, že z mladého Richarda Gera (66) vyroste nadějný hudebník a skladatel. Veškerý volný čas trávil u piana, a dotáhl to až tak daleko, že na klavírní sólo, které předvedl ve filmu Pretty Woman, nepotřeboval dubléra. Na střední škole se zase zdálo, že by se mohl stát sportovní hvězdou.

Svou školu velmi úspěšně reprezentoval v gymnastice, lakrosu a lyžování. Obrovský veletoč ale předvedl hned po maturitě, kdy se nechal zapsat na univerzitu Massachusetts. Předmět: Filozofie, východní náboženství. Ačkoliv velkou část svého života následně obětoval buddhismu, po dvou letech

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden