Přinese zpěvačce návrat k exmilenci štěstí?

Zpěvačka Lucie Bílá (53) je stále velmi krásná žena. Její fanoušci si už dávno zvykli, že tahle dáma zkrátka nestárne.

Právě naopak, Lucie s přibývajícími roky doslova zraje jako víno. Z roztomilé puberťačky, která kdysi uchvátila rozhlasové posluchače hitem Neposlušné tenisky, je dnes žena, která zraje jako víno.

Mladý milenec ji nosí na rukou

Ovšem to, co se s Luckou v posledních měsících děje, už je nad lidské chápaní. Zpěvačka svým obdivovatelům totiž doslova mládne před očima.

Mnoho z nich je přesvědčeno, že za to může její staronový milenec Radek Filipi (36). Vždyť přece stále platí ono známé rčení, že nejkrásnější žena je
ta zamilovaná.

A protože je nad slunce jasnější, že Radek Lucku doslova nosí na rukou, není divu, že Lucie v poslední době jen kvete. Je však také dobře známo, že Lucčina cesta k té velké a opravdové lásce byla pěkně trnitá.

Zamilovala se do dětské hvězdy

Ještě před sametovou revolucí se Lucie seznámila s nesmělým studentem práv a bývalým dětským hercem Tomášem Holým (†21).

Zpěvačka už odmala milovala jeho filmy, a tak když sehnala jeho telefonní číslo, mu prostě jen zavolala a řekla, že s ním chce chodit. Bohužel sotva půl roku nato jejich křehkou lásku ukončila obrovská tragédie.

8. března 1990 Tomáš nezvládl u severočeské Kytlice svůj vůz, narazil do stromu a byl na místě mrtvý. Bílá si pak dlouho myslela, že se už nikdy nedokáže znovu zamilovat.

Když ale v roce 1993 potkala při práci na muzikálu Zahrada rajských potěšení producenta Petra Kratochvíla (68), bylo vše najednou úplně jinak. Lucii totiž vůbec nevadilo, že byl Kratochvíl o patnáct let starší než ona.

Právě naopak, vnímala to jako obrovskou výhodu. Vždyť se choval o tolik zraleji než ostatní muži, na které zatím narazila.

Zpěvačka si nelámala hlavu ani s tím, že byl Petr v té době ještě ženatý. „Pochopila jsem, že papír není podstatný, podstatný je vztah,“ tvrdila tehdy.

Začalo to mezi nimi skřípat

Po narození jejich syna Filipa (24) v roce 1995 byla Lucie doslova na vrcholu blaha. Snažila se najednou pečovat o dítě i o partnera, ale také
o svou slibně rozjetou kariéru.

I to byl možná důvod, proč to v jejich vztahu začalo brzy skřípat. Kratochvíl prý toužil po velké rodině a ženě, která se bude věnovat výhradně jemu a dětem.

Navíc se jí také začínal nebezpečně vzdalovat. „Jsi jako vyměněný, ty musíš být zamilovaný,“ uhodila zpěvačka zpříma na otce svého jediného dítěte a on její podezření potvrdil.

Tentokrát se však nejednalo o žádnou bezvýznamnou avantýru. Petr se zakoukal do bývalé Miss Československa z roku 1992 Pavlíny Babůrkové (46) a Lucii opustil.

Zbyl jí jen byt v paneláku

To Lucii doslova obrátilo život vzhůru nohama, Vždyť, jak sama později s nadhledem vyprávěla, jeden den měla před obývákem zaparkovanou jachtu, a druhý den prý byla ráda, že jí zbyl alespoň panelákový byt ve Strašnicích.

Zpěvačka, která na koncertních pódiích sklízela jeden úspěch za druhým, však ani potom neměla v milostném životě příliš štěstí. Sice měla později krátký vztah s hercem a tanečníkem Janem Révaiem (45), ale na velkou lásku to rozhodně nevypadalo.

Pak se nějaký čas ukazovala ve společnosti s podnikatelem Radkem Pokorným (52), ale ani tento vztah jí dlouho nevydržel. V té době už bylo jasné, že má Lucie na chlapy smůlu.

Prohra byla jen otázkou času

Přesto se nevzdávala a v dubnu 2002 se provdala za dosud neznámého pozounistu Stanislava Penka (45). Tentokrát si byla zpěvačka jistá, že konečně potkala toho pravého.

Jenže podle svého pozdějšího tvrzení už během svatební noci litovala, že s Penkem spojila svůj život. Standa byl podle všeho „nervák“, který neunesl Lucčinu soběstačnost.

„Když jsem za týden zařazovala svatební fotky do alba, bylo mi jasné, že moje prohra je jen otázkou času,“ povzdechla si pak zpěvačka.

I když se alespoň zpočátku snažila, aby jim manželství klapalo, k ničemu to nevedlo. Penk se jí začal měnit doslova před očima, a tak se odhodlala k rozvodu.

Další sňatek jí nevyšel

Už v roce 2006 se nepoučitelná Lucie vdávala znovu. Přesně v den svých čtyřicátých narozenin si vzala o dost mladšího zpěváka Václava Noida Bártu (38).

I když jim přátelé předpovídali, že jejich manželství nemá šanci na úspěch, ti dva skutečně věřili, že jim to vyjde. Noid také popíral, že by ho Lucie během jejich manželství zahrnovala drahými dary.

„Na motorky mám úvěrové smlouvy, v divadle mám hezký plat,“ říkal po rozvodu, který následoval dva roky po jejich svatbě, Noid.

Když se ho novináři zeptali, zda při svatbě s Lucií věřil, že je to na celý život, tak odpověděl: „Kdyby to bylo jen na rok, bylo by to stejně krásné a ani jeden bychom toho nelitovali.“

Po jejich rozchodu se Lucie ve společnosti několik let ukazovala s kavárníkem Petrem Makovičkou (43). V roce 2015 se ale rozešli a zpěvačka byla znovu volná. Už v roce 2017 však měla Lucie Bílá nového partnera.

Další mladíček

Na veřejnosti se totiž začala ukazovat vedle mladého fitness trenéra a bodyguarda Radka Filipiho (36). Bohužel, ani tento její vztah nebyl bez mráčku.

Už v prosinci téhož roku se rozešli, údajně kvůli velké pracovní vytíženosti zpěvačky. Filipi dál u Lucie pracoval jako bodyguard a řidič a na akce ji často doprovázel ruku v ruce.

Bílé nejspíš došlo, že pokud bude i nadále upřednostňovat práci před soukromým životem, zůstane už navždy sama. Nakonec se k Filipimu ještě v loňském roce vrátila.

reklama
reklama