Můj čas na kafíčko

Připraví Adamovskou Ordinace o všechny nervy?

Hvězda nekonečného seriálu Ordinace Zlata Adamovská (57) si to asi takhle vůbec nepředstavovala! Řeší totiž poslední dobou opravdu krušné chvíle! Potýká se s velmi psychicky i fyzicky náročným natáčením.

Jako doktorka Běla Valšíková se už nějaký čas vypořádává se zákeřnou rakovinou prsu a do toho ji scénáristé vymysleli nečekané kolapsy v podobě věčného omdlévání. „Scéna se Zlatou Adamovskou se točila na dvě zkoušky a tři klapky, takže se musela zhroutit k zemi celkem pětkrát,“ uvedl informovaný zdroj.

K tomu navíc kolem ní postupně umírá jedna postava vedle druhé! Herci jsou sice profesionálové a v případě Zlaty o tom nejde pochybovat, ale i tak mají její herecké zkušenosti vliv na její soukromý život! Jak hodně si sympatická herečka bere svůj seriálový boj o život? Nedoplatí na to herečka svým zdravím? Proslýchá se, že už je z natáčení unavená a chce odejít. Jisté je, že se jí do seriálu vrátila její opora v manželovi Petru Štěpánkovi (68). Vyžádala si snad jeho návrat do dobře placeného seriálu přímo Zlata?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden