Připraví Adamovskou Ordinace o všechny nervy?

Hvězda nekonečného seriálu Ordinace Zlata Adamovská (57) si to asi takhle vůbec nepředstavovala! Řeší totiž poslední dobou opravdu krušné chvíle! Potýká se s velmi psychicky i fyzicky náročným natáčením.

Jako doktorka Běla Valšíková se už nějaký čas vypořádává se zákeřnou rakovinou prsu a do toho ji scénáristé vymysleli nečekané kolapsy v podobě věčného omdlévání. „Scéna se Zlatou Adamovskou se točila na dvě zkoušky a tři klapky, takže se musela zhroutit k zemi celkem pětkrát,“ uvedl informovaný zdroj.

K tomu navíc kolem ní postupně umírá jedna postava vedle druhé! Herci jsou sice profesionálové a v případě Zlaty o tom nejde pochybovat, ale i tak mají její herecké zkušenosti vliv na její soukromý život! Jak hodně si sympatická herečka bere svůj seriálový boj o život? Nedoplatí na to herečka svým zdravím? Proslýchá se, že už je z natáčení unavená a chce odejít. Jisté je, že se jí do seriálu vrátila její opora v manželovi Petru Štěpánkovi (68). Vyžádala si snad jeho návrat do dobře placeného seriálu přímo Zlata?

reklama
reklama

Komentáře