Připraví ji Pecháčková o kariéru?

Hvězda Eva Burešová dost možná brzy dozáří. V seriálu ZOO má brzy skončit, a to ji může stát vše!

Herečka Eva Burešová (28) byla na vrcholu své kariéry, ovšem teď podle všeho přichází strmý pád. A nejvíc by na tom měla vydělat mladičká Michaela Pecháčková (18), která září v seriálu ZOO. Proč se říká, že si Burešová udělala na Primě spoustu nepřátel?

Ještě nedávno se o pohledné herečce Evě Burešové (28) mluvilo jako o ústřední herečce televize Prima. Právě ona dostávala hlavní role v seriálech a stavěl se na ni i děj.

Mladší kolegyně se osvědčila

Vše ale nasvědčuje tomu, že je s tím konec, dokonce to vypadá na její konec v seriálu ZOO, kde ji má v hlavní roli nahradit Michaela Pecháčková (18).

Osmadvacetiletou herečku si diváci oblíbili už v seriálu Slunečná, nasbírala spoustu fanoušků a není divu, že když se psal scénář seriálu ZOO, tvůrce nenapadl do hlavní role nikdy jiný než právě Eva Burešová.

Údajně dostala exkluzivní podmínky k práci, celý štáb s ní pracoval jako s hollywoodskou hvězdou, a dokonce si sama prý

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden