Připravte se na menopauzu včas

Jak poznat a zmírnit nepříjemné projevy menopauzy? Není to zase až taková věda.


Menopauzou se v označuje poslední menstruace, která nastává průměrně kolem 51. roku (ovšem někdy i o dost dříve). Už mnoho měsíců předtím v těle klesá hladina ženských hormonů a tělo i psychika se pomalu mění.


Varovné signály


Pozorujeme výpadky menstruačního cyklu, bolesti hlavy, nespavost, zvýšenou citlivost a náladovost. Dochází také ke snížení výkonnosti i přestavbě těla. Žena často začne přibírat, protože se sníží bazální metabolismus, a také dochází k redistribuci tuku z prsů a boků do oblasti břicha.


Průměrná doba trvání menopauzálních příznaků je kolem 7 let. Doplněk stravy MenoPrima Bella® obsahuje jedinečnou kombinaci čtyř extraktů pro menopauzální komfort: šalvěj lékařská, andělika čínská, řeřicha peruánská a speciálně upravený chmel otáčivý, odrůda Vital se zvýšeným obsahem 8-prenylnaringeninu.


Chmel má navíc uklidňující účinky, navozuje dobrý spánek a spolu se šalvějí podporují normální trávení. Přípravek je doplněn o resveratrol pro normální činnost kardiovaskulárního systému a vitamin B6, který přispívá k regulaci hormonální aktivity. Balení o obsahu 120 tablet seženete v lékárnách od 150 Kč a na www.bio-medica.cz.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden