Přirozenou krásu a mladistvý vzhled podědila po mamince

Zdá se, že všechno zlé je nyní zapomenuto, a ti dva teď prožívají doslova druhé líbánky.

Téměř to vypadá, jako by Dagmar Patrasová (66) měla nějaký tajný recept na věčné mládí. Dnes jí to totiž sluší víc než před několika lety. Že by za to mohl kajícný návrat jejího manžela?

Byla zlou Xenií i Královnou Koloběžkou, děti ji zbožňovaly a zbožňují dodnes. A nejen děti. Dagmar Patrasová totiž kromě nesporného hereckého talentu dostala už při svém narození do vínku i nevšední půvab, a tak není divu, že šla od počátku své kariéry doslova z role do role.

Muži po ní doslova šíleli

Půvabná herečka si zahrála v krimi komedii Holka na zabití, v dramatu Smrt stopařek i v seriálech Arabela a Návštěvníci. Ve všech byla krásná, a tak není divu, že po ní muži šíleli. Zvlášť když občas ukázala i

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden