Přišel čas na novou lásku?

Dlouho se IVANA GOTTOVÁ (45) držela v ústraní, nedávno ale připustila, že svou minulost pomalu uzavírá. Čeká ji nový muž?


Téměř rok a půl nebylo o Ivaně Gottové (45), vdově po Karlu Gottovi (†80), slyšet. To proto, že se rozhodla i s dcerami Charlotte Ellou (15)Nelly Sofií (13) truchlit v ústraní.


Při příležitosti vydání knihy Má cesta za štěstím se ale Gottová rozpovídala o  plánech do budoucna. Zmínila se, že dokončením knihy se pro ni uzavřela jistá životní kapitola a ráda by začala novou. Gottová je stále velmi atraktivní žena a nepochybně se kolem ní točí spousta nápadníků. Možná že teď už mají šanci dobýt její srdce.


Má za sebou muka


Poslední měsíce před Mistrovou smrtí pro ni byly náročné a bohužel ani po tom to neměla jednoduché. Není divu, že potřebuje vypnout. „Teď chvíli nic plánovat nechci. Potřebuji se po několikaletém náročném období zastavit a pořádně se nadechnout,“ vysvětlovala Gottová.


Jestli uvažuje i tom, že by si našla nového partnera, není jisté. Sama ale nepochybně do konce života už zůstat nechce. „Co bude pak, ukáže čas,“  říká Gottová tak trochu tajemně.

reklama
reklama

Komentáře