Přišel Vojtek kvůli své manželce o všechno? Zakládá další rodinu!

Hvězda soutěže Tvoje tvář má známý hlas si nese z dětství těžké trauma. Jeho exmanželka dodnes netuší, proč ji opustil!

Svou manželku opustil Roman Vojtek (44) těsně před porodem. Díky rozvodu je dnes chudší o  10 milionů. S mladou milenkou dnes zakládá novou rodinu a ztracené sympatie nabírá díky televizní soutěži. S čím se ale nikdy nesmíří?

Býval za slušňáka a pokaždé, když se objevil na televizní obrazovce, ženám pukalo srdce. Pak ale přišel zlom. Opustil manželku a našel si mladičkou milenku. To by ještě nebylo tak neobvyklé, kdyby jí o milence neřekl těsně před porodem jejich druhého potomka! V tu chvíli se z Romana Vojtka (44) stal vyvrhel společnosti, kterého ženy dodnes odsuzují a muži ho v tichosti poplácávají po zádech. Jako muž si totiž polepšil. Našel si krásnější a o mnoho let mladší milenku. Jenže možná by dnes už jednal jinak, kdyby věděl, co všechno bude po rozchodu s Terezou Vojtkovou (35) následovat. Navíc si dodnes nese trauma z dětství, které ho trápí den co den!

Líbí se mu o hodně mladší ženy.

Druhý infarkt nepřežil

O jeho nejděsivějším tajemství v životě téměř nikdy s nikým nemluvil. Před časem ale přiznal, že nejhůř v životě mu bylo, když mu zemřeli oba rodiče. A to téměř současně! Bylo mu totiž sotva dvanáct, když se musel postavit na vlastní nohy. V té době se totiž dozvěděl, že jeho matka má rakovinu prsu. Možná by ale vůbec umřít nemusela, kdyby jí doktor jednoho dne neposlal domů s tím, že v prsu má jen obyčejnou tukovou bulku. „U nás doma se o tom nemluvilo, ale já jsem v těch dvanácti věděl, že je máma nemocná, že má rakovinu. Když máma odešla, tak člověk má prostě jen dvě možnosti, buď se z toho podělá, a nebo se s tím snaží vyrovnat,“ vzpomíná Vojtek. Jeho otec se po její smrti psychicky zhroutil a odešel do důchodu. Pak přišel první infarkt, o několik let později druhý, který se stal otci smrtelným. „Možná to bude znít blbě, ale díky tomu všemu jsem se rychle postavil na vlastní nohy. Musel jsem se naučit prát, žehlit, vařit, uklízet a obecně se mi kvůli tomu změnil žebříček hodnot,“ přiznal herec. Do třetice se mu krátce po smrti otce odstěhovala sestra do Bolívie a od té doby ji už nikdy neviděl.

Manželka se psychicky se zhroutila

Před pár měsíci zažíval další těžké období. Rozešel se svou manželkou a okolí i média mu daly pořádně najevo, co si o něm myslí. Ještě tři týdny před porodem se totiž holedbal, jak moc manželku miluje, že s ní chce být u porodu a jak moc se těší na miminko, přitom už tou dobou měl zřejmě milenku. Jenže manželka Tereza ještě ani nestačila porodit a už se Vojtek stěhoval ke svým kamarádkům Jitce Čvančarové (38) a Petru Čadkovi (37). Pro manželku to byl takový šok, že se z toho psychicky zhroutila a musela začít brát antidepresiva. „Je to pro mne strašné zklamání. Nezlobte se, ale nechci víc říkat, je to pro mě moc těžké,“ nechtěla se ke své situaci vyjadřovat Vojtková. A tak místo toho, aby si užívala novorozeného syna Benedikta, prožívala hotové peklo. Dokonce se říká, že chtěla spáchat sebevraždu tak, že narazí autem do stromu!

Dočasný azyl našel u svých přátel.

Zařizuje ji protekci

Jak se později ukázalo, Roman Vojtek od manželky utekl kvůli milence Petře Vraspírové (28), se kterou se často potkával i v divadle. O existenci Petry Vraspírové by dnes ale věděl jen málokdo nebýt právě Vojtka, který jí zařizuje protekci, kde se dá. V prosinci minulého roku totiž vyfoukla roli mnohem slavnější herečce Chantal Poullain (60) a proslýchalo se, že ne jen tak náhodou! Protože šlo však o roli malé Leontýnky, možná tvůrci muzikálu sami uznali, že Poullain by na tuto roli rozhodně vhodnou osobou nebyla. Nyní, když se rozhodovalo o tom, kdo se bude jako soutěžící účastnit soutěže Tvoje tvář má známý hlas, Vojtek chtěl, aby šli do televize oba. Jenže tvůrci Tváře byli zásadně proti. „Casting na druhou řadu zábavné show se zúčastnili oba, ale ji nakonec nevybrali,“ prozradil zdroj z televize Nova. Protekci ovšem nemá vůbec zapotřebí. Celý národ ji už zná a pomýšlí na ni jako na tu, co odvedla otce dvou dětí od manželky těsně před porodem. A to není vůbec lichotivá pověst.

Svojí nové partnerce prý shání protekci.

Připravila ho o deset milionů

V polovině srpna bylo rozhodnuto. Manželství mezi Romanem a Terezou bylo rozvedeno. „Je to tak, jsem rozvedený. Nechtěl bych, aby moje přítelkyně pořád nesla nálepku milenky kvůli mému odchodu od rodiny,“ přiznal Vojtek. Bývalá manželka ale rozhodně od soudu neodcházela s prázdnou. Herec se vzdal rodinného domu v Řitce u Prahy v hodnotě deset milionů korun. Přenechal nakonec manželce i děti Editku (6) a Benedikta (1,5)? „Domluvili jsme se na péči, chci se v rámci možností o své děti starat,“ prozradil Vojtek a tak děti zůstávají u matky s tím, že je bude Vojtek pravidelně vídat. On sám si pořídil hnízdečko lásky za Prahou a nejspíš brzy začne zakládat novou rodinu.

Vztah s bývalým pořád skřípe.

Na osudný den nikdy nezapomene!

Ležela v nemocnici a v hlavně si neustále přehrávala slova, která jí Roman Vojtek řekl ve chvíli, kdy se s ní rozcházel. „Bylo to strašný! A v podstatě není den, kdy bych si na to nevzpomněla. Vybavuju si každý slovo, co mi řekl. Byla jsem šokovaná, paralyzovaná, vůbec jsem nemohla uvěřit tomu, co slyším,“ vzpomíná ještě teď se slzami v očích bývalá Vojtkova manželka Tereza. Dodnes prý ani neví, proč ji vlastně opustil. Prý už zkrátka nemohl. Ale co, to už jí neprozradil. Ani dnes se údajně Vojtek nechová vůči ní nejlépe. Kdyby spolu neměli dvě malé děti, nejspíš by dělal, že ji vůbec nezná. Měli manželské problémy už dříve? Existuje snad něco podstatného, co o Vojtkově bývalé ženě vůbec netušíme? Možná to není tak, jak se na první pohled zdá a herec měl třeba pádný důvod Terezu opustit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden