Jejich vztah připomínal pohádku. Jenže se zdá, že nemusí mít šťastný konec a Jitce Čvančarové (48) zůstanou jen oči pro pláč.
V zákulisí českého showbyznysu se poslední dobou objevovaly zprávy, že manželství herečky ze seriálu Most! se ocitlo na slepé koleji. A když herečka začátkem července dorazila bez manžela i na filmový festival do Karlových Varů, spekulace nabraly na obrátkách.
Žijí už odděleně?
Stále častěji se opakují dohady, že by Petr Čadek (47), s nímž herečka vychovává dvě děti, mohl mít jinou ženu. Pro některé lidi je taková spekulace velkým překvapením, tvrdí, že by to do něj nikdy neřekli.

Ovšem, když se nedávno objevil na narozeninách Leoše Mareše (50) bez manželky, zato v doprovodu tanečnice Zuzany Dvořákové Šťastné (33), pochybnostem se nešlo vyhnout. Některé informace dokonce naznačují, že manželé mají už oddělené domácnosti. Jestli by se v takovém případě odstěhoval tanečník, nebo by si balila kufry herečka, není jasné.
Na horské dráze
Zvláštní na tom všem je, že patnáct let trvající manželství dosud probíhalo prakticky bez skandálů. Ano, sem tam se objevily nějaké drby o románcích tu jednoho, tu druhého, ale nikdy se nic nepotvrdilo. I dnes je vše zatím jen v rovině spekulací, ovšem už jen fakt, že do společnosti chodí každý zvlášť, je dost neobvyklý.
Vždyť dříve byli prakticky nerozluční… Samozřejmě se může nakonec ukázat, že si vše jen někdo přifoukl a ohledně jejich manželství zdaleka není na pořadu dne házet flintu do žita. A i kdyby, tak Čvančarová vypadá stále fantasticky, sama by zřejmě dlouho nezůstala.

Navíc je tu ještě jedna věc. Herečka si v minulosti ve vztazích projela hodně zběsilou horskou dráhu. Se slovenským hercem Jánem Jackuliakem (47) randila pět let a jejich láska skončila prý poměrně bouřlivým rozchodem.
Zklamal ji?
Ještě větší „facku“ dostala následně od herce Martina Hofmanna (48). Ten jí byl údajně nevěrný se společnicí z eskortní služby. Zdálo se, že Čadek je pro ni doslova princem na bílém koni, po jehož boku na všechny životní rány zapomene.
Ovšem jestli by se ukázalo, že ji manžel také podváděl, mohlo by to pro ni být hodně zlé. Zřejmě by to bylo dosud největší zklamání.
