Moje šťastná hvězda

Přišla mu Kloubková na milenku a chce se rozejít?

Moje šťastná hvězda

Moderátorka Kristina Kloubková dlouho doufala, že jsou vzájemně propojeni a jednoho dne si slíbí lásku před oltářem. Možná se ale spletla.

Kristina Kloubková (47) dlouho věřila, že je tanečník Václav Kuneš (48) její životní láskou. Čím dál víc ale vše nasvědčuje tomu, že to tak není. Vodí ji snad roky za nos a užívá si s milenkou?

Oblíbená televizní moderátorka Kristina Kloubková (47) v posledních letech žije ve společné domácnosti se známým tanečníkem Václavem Kunešem (48). Vždy o něm mluvila jako o své osudové lásce a nedokázala si představit, že by se snad někdy měli rozejít.

Jenže událostí z posledních týdnů a měsíců naznačují, že vše spěje ke konci vášnivé lásky. Anonymní zdroj z blízkého okolí Kloubkové nám poskytl exkluzivní informace. Z nich je patrné, že má Kuneš už delší dobu mladší milenku a přestává mu

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden