Moje šťastná hvězda

Přišla o dítě i manžela

Moje šťastná hvězda

MÍLA MYSLÍKOVÁ (†71) vždy hrála hlavně rázné ženy, ale ve skutečnosti temperamentní nikdy nebyla. Byla stále více uzavřená sama do sebe.

Na začátku své herecké dráhy byla Míla Myslíková (†71) přáteli doslova obklopená a muži jí klečeli u nohou.

V pozdějších letech se ale něco zvrtlo a z Myslíkové se stala úplně jiná žena. Někdo to dává za vinu nevydařeným vztahům, jiní zase tomu, že ji její víra připravila o všechno, co kdy tvrdou prací v životě získala.

Chtěla se stát spisovatelkou

Protože nepoznala skutečnou lásku, neměla ani děti. Často ale pro ně psala pohádky. Kromě toho také ráda cestovala, zejména po Skandinávii.

Peněz nazbyt ale rozhodně neměla. To jí však nevadilo. Pořád byla veselá a energická a kolem sebe rozsévala jen samou radost. Když se smála, byla neuvěřitelně krásná.

A přestože měla nějaké to kilo navíc, vůbec si z toho těžkou hlavu nedělala. I tak totiž neměla o nápadníky nouzi. Její výrazný obličej a postava přispěly také k tomu, že dostávala hodně rolí, avšak nikdy žádnou hlavní.

Ve vedlejších rolích ovšem zářila. Pavel Landovský (†78) o ní vždycky tvrdil, že to byla

Zbývá vám 64% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden