Moje šťastná hvězda
Přišla o partnera a teď i o dceru?
Přišla o partnera a teď i o dceru?

Poslední dobou se na ni skutečně všechno sype ze všech stran. Herečce Ivaně Jirešové (42) se smůla lepí na paty, co se osobního života týče. Přednedávnem se provalil její rozchod s podnikatelem Milanem Štědrou (36), se kterým se těžce vyrovnávala.

Po dlouhé době měla totiž po svém boku někoho, o koho se mohla opřít. A aby toho neměla málo, začaly ji trápit problémy s dcerou Sofií (14), která si prochází silnou pubertou.

Všechno si na ní vybíjí

Už delší dobu svádí Ivana s dcerou takový tichý boj. Sofie si totiž umanula, že se chce stát herečkou, stejně jako maminka, Ivana to však ihned zakázala a neměla z toho radost. To Sofii vyvedlo z míry, čekala od maminky naopak radostnou reakci. Podle Jirešové není herectví stabilní zaměstnání a byla by ráda, kdyby to dceři dokázala vymluvit.

Sofie je však tvrdohlavá a s maminkou kvůli své budoucnosti často diskutuje. Ivana už ale hádky s dcerou nejspíš nezvládala a stejně to cítila i Sofie.

Je to pro ni poslední kapka?

Proto se dcera rozhodla nějaký čas žít u otce Ondřeje Höppnera (54), kde pobývala půl roku. Poté se vrátila k mamince. Hádky však podle všeho neustaly, ba naopak mají být ještě horší.

Je chování dcery pro Ivanu už skutečně poslední kapka? Možná i kvůli stresu z dcery se jí rozpadl vztah, na kterém tak lpěla. I když je Jirešová nejspíš nervově na pokraji sil, pořád věří, že dcera z puberty vyroste a všechno bude lepší. Do té doby se ale bude muset obrnit trpělivostí.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz