Přišla o práci! Co si teď oblíbená herečka počne?

Konec seriálu Sestřičky Modrý kód pro ni byl čárou přes rozpočet. Jak teď herečka Daniela Kolářová zvládne samotu, když ji právě seriálová role držela nad vodou?

Herečka DANIELA KOLÁŘOVÁ (74) je známá svojí nezdolnou povahou. Jenže to vypadá, že právě kvůli ní se teď nemůže dostat z nelehké životní situace. Dokáže přehodnotit své postoje?

Ještě před pár měsíci si herečka Daniela Kolářová (74) pochvalovala svoji roli v seriálu, Sestřičky Modrý kód. A to přesto, že původně ji vzít nechtěla. Pak ale přišel šok v podobě dramatického konce a s psychikou herečky to samozřejmě pořádně zamávalo.

Natáčení pro ni bylo způsobem, jak se udržet nad vodou. A to jak finančně, tak pro její psychické zdraví. „Učím se žít sama,“ říká herečka, která se stále ještě nevyrovnala se smrtí manžela, herce a režiséra Jiřího Ornesta (†70), s tím, že pravidelný režim, jejž jí natáčení poskytovalo, pro ni byl velmi důležitý.

Co teď bude dělat, prý zatím neví. „Nikoho se o nic nedoprošuji. To jsem nikdy nedělala. Pokud o mě někdo stojí, velmi si toho vážím. Pokud ne,

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře