Přišla o svou životní oporu

Vždy když se někde objeví, září jako sluníčko. V svém nitru má ale Ilona Svobodová (60) hodně bolavých míst.


První manželství s Gustavem Bubníkem (58) jí sice nevyšlo, herečka ale moc dlouho nesmutnila. Brzy totiž potkala toho pravého, hudebníka Petra Skoumala (†76).


K dceři z prvního manželství přibyl ještě syn Filip (34) a Ilona si nemohla na nic stěžovat. Měla krásné děti a k tomu manžela, o kterého se mohla opřít. Žádné štěstí ale bohužel nevydrží navěky, o čemž se herečka bohužel na vlastní kůži přesvědčila.


Synovi zachránila život


Ilona se nikdy netajila tím, že věří v to, že je něco mezi nebem a zemí. Často vyhledává pomoc u kartářek a věří v jakýsi šestý smysl. A právě ten kdysi zachránil jejího syna Filipa. Tehdy odcházela pryč z domu, najednou ji ale přepadl divný pocit, jako by se něco stalo.


Vrátila se tedy a našla svého čtrnáctiletého syna v bezvědomí pod stolem. Jen díky velké pohotovosti a zásahu syn velký epileptický záchvat přežil. Dlouho se ale potýkal s následky a jen díky mamince se mu podařilo všechno zvládnout. O pár let později ale přišla další rána, se kterou se už ale vypořádávala podstatně hůř.


Ze stresu zkolabovala


S manželem Petrem strávila dlouhé čtvrt století, které považuje za nejkrásnější období svého života. Zákeřná rakovina si ale nevybírá. Milovaný manžel nakonec skonal v roce 2014. Herečka byla z jeho odchodu úplně na dně.


Okamžitě se zahltila prací, do toho ji trápilo dědické řízení. Vše nakonec vygradovalo tak, že Svobodová zkolabovala v metru. Až tehdy si konečně řekla, že musí trochu zvolnit. Osud k ní byl ale přece jenom milosrdný. Potkala totiž muže, který jí do života opět přinesl radost.

reklama

Komentáře