Moje šťastná hvězda

Přišla o vše, co v životě milovala?

Moje šťastná hvězda

Zůstane bez lásky i bez peněz? IVANA JIREŠOVÁ (43) se tváří, jako že se nic neděje, ale ve skutečnosti se trápí. Má strach, že přijde o všechno, co si musela tvrdě vybojovat

Měla všechno, co si jen mohla přát. Milujícího partnera, krásnou a zdravou dceru i práci, kterou jí každý záviděl. Brzy ale Ivana Jirešová (43) nebude mít nic. O všechno postupem času přišla.

A dokonce to vypadá, že zcela rezignovala na to, aby s tím něco udělala. Došly jí síly v pracovním i osobním životě. A tak teď nežije, ale spíše přežívá. Jaké neštěstí Ivanu potkalo?

Řítí se na ni jedna katastrofa za druhou

Když se před pár týdny dozvěděla od vedení soukromé televize, že končí seriál, v němž hraje jednu z hlavních postav už patnáct let, zhroutil se jí celý svět. Řeč je samozřejmě o Ordinaci v růžové zahradě.

Přirostla jí k srdci stejně jako mnoha dalším kolegům. Teď ale mají smůlu, neboť seriál v příštím roce končí, proto se většina z nich ocitne rázem bez práce. Jirešová do poslední

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden