Můj čas na kafíčko

Přísně tajné! Je Vondráčková těhotná s kolouškem?

Můj čas na kafíčko

Ačkoli se nedávno svěřila, že další děti neplánuje, možná se nakonec stal pravý opak. V posledních týdnech se totiž povídá, že je v očekávání...

Mladší partner dělá Lucii Vondráčkovou (44) šťastnou a ona cítí, že je to ten pravý. I tak jsou ale překvapivé informace o tom, že má čekat se Zdeňkem Polívkou (25) své třetí dítě. Co je na tom pravdy?

Nestárnoucí herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (44) momentálně září v Ulici. Její role vypočítavé učitelky Soni má v nekonečném seriálu hodně prostoru. Sice ji mnozí za její roli krizitují, ale někteří také poukazují, jak skvěle ji hraje.

Vše je navíc zalité sluncem i v jejím osobním životě. Už několik měsíců žije v jedné domácnosti s bojovníkem MMA Zdeňkem Polívkou (25) a nemůže si to

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden