Můj čas na kafíčko

Přistihla manžela s mladší milenkou?

Můj čas na kafíčko

Povídá se, že se do Nvoty zamilovala na první pohled. Ihned cítila, že je to ten pravý a že jí s ním bude krásně. Je možné, že se v něm spletla?

Už když Tereza Kostková (47) poznala režiséra Jakuba Nvotu (46), mnozí herečku před ním varovali. Kolovaly o něm informace, že je to sukničkář. Poznala to snad i tato půvabná žena na vlastní kůži?

Myslela si, že si užije Vánoce plné krásných okamžiků. Jenže podle našeho anonymního zdroje z blízkého okolí hvězdy seriálu Jedna rodina Terezy Kostkové (47) tomu tak úplně nebylo. Náš zdroj odhalil, že se ke Kostkové měly dostat informace, že jí byl její manžel Jakub Nvota (46) nevěrný.

Opravdu je možné, že by jí způsobil takové trápení? Herečka se v posledních týdnech soustředila na moderování StarDance, do toho samozřejmě natáčí i seriál Jedna rodina, má toho jednoduše hodně.

Milující manžel by se ji snažil co nejvíce podpořit, třeba doma poklidit, než přijde z práce, nebo připravit večeři. Povídá se ale, že

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden