Přistihla manžela s mladší milenkou?

Už jednou zažila v lásce velké zklamání. Tehdy přišla partnerovi na to, že si užívá i jinde než s ní. Přišla na nevěru i současnému manželovi?

Herečka opět přibírá na váze. Nejdřív to vypadalo, že je Jitka Čvančarová (44) těhotná, ale teď se zdá, že zajídá stres. Že by jí snad byl její manžel Petr Čadek (43) nevěrný? Nebo ho už dokonce vyhodila?

Když před lety založila herečka známá ze seriálu Vinaři Jitka Čvančarová (44) s tanečníkem Petrem Čadkem (43) rodinu, myslela si, že je to láska na celý život. Ačkoli to tak zpočátku vypadalo, momentálně má být situace diametrálně odlišná. Všimli jsme si, že poslední dobou bohužel Čvančarová opět přibírá na váze. A bohužel to má mít svůj důvod.

Prvního partnera poznala díky divadlu

Že by si snad našel Čadek milenku a ona stres zajídala nezdravým jídlem? Říká se, že nejvíc vztahů se rodí na pracovišti, a Jitka Čvančarová je toho zářným příkladem.

Když začala před lety hrát v Praze v Divadelním spolku Kašpar, poznala během této životní etapy svého budoucího partnera, herce Martina Hofmanna (44). Společně si hned padli do oka a přeskočila mezi nimi jiskra. A to možná i proto, že

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden