Přistihla Tomešová manžela s milenkou?

Jako by krize nikdy neskončila. Roman Tomeš se poslední dobou až podezřele často točí kolem jiných žen. Podlehla mu některá z nich?

Mysleli si, že jejich krizi vyřeší účast ve Výměně manželek. Vypadá to ale, že tak jednoduché to Michaela Tomešová (31) s Romanem Tomešem (34) mít nebudou. Tím spíš, když se šušká, že má Tomeš blízko i k jiným dívkám. Zejména pak ke své kolegyni!

Hvězda seriálu ZOO Michaela Tomešová (31) a herec ze seriálu Slunečná Roman Tomeš (34) si mysleli, že jim účast ve Výměně manželek zachrání manželství.

Že by snad krizi vyřešili jen naoko?

Prožívali velkou krizi a po skončení natáčení lehce bizarního pořadu bylo u nich prý vše zalité sluncem. Jenže čas plyne a bohužel se v jejich manželství údajně znovu objevují problémy.

Šušká se zejména o tom, že krása jiných žen nedá Tomešovi spát. Byl snad manželce nevěrný a hrozí rozvod? Nelze si nevšimnout změny jeho chování v posledních měsících.

Dost zvláštní vyznání lásky

Vše začalo tím, že zhruba před rokem vyznal na sociálních sítích lásku kolegyni ze Slunečné Barboře Jánové (33). „Miluju tě,“ napsal k její fotce. Samozřejmě to mohl myslet

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden