Přitáhněte si do života peníze

Vaše obydlí může být jako mávnutím kouzelného proutku magnetem na bohatství.

Známé čínské učení tvrdí, že správné proudění energie v prostoru přinese harmonii do vašeho života. I do toho finančního. Jak na to?

Dobře se okolo sebe rozhlédněte. Jak vypadá horní roh v místnosti od vchodových dveří? Pokud je plný nepořádku, pavučin anebo zvadlých pokojových rostlin, nedivte se, že to s vaší finanční situací nevypadá dobře.

Tato zóna totiž patří bohatství. Pokud chcete, aby se vám dařilo, měla by být světlá, čistá a vyzdobená krásným kvítím případně sušeným citronem nebo křišťálem.

Pořiďte si zvířátko

Sošky a vyobrazení určitých zvířat symbolizují odpradávna hojnost a bohatství. Může to být třeba žába s mincí v ústech, ryba s dračí hlavou, ale i želva, která přináší dlouhověkost. Účinné jsou

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden