Přítel Polívkové je na vedlejší koleji! Má milence?

Kolem herečky Aničky Polívkové (39) a jejího přítele tanečníka Michala Kurtiše (28) to začíná podezřele vřít. Od jejich vítězství v šesté sérii taneční soutěže StarDance už totiž uplynulo pár let.

Ale místo svatby to u mladého páru vypadá spíš na pořádnou bouřku. Proč se Anička nechce natrvalo zaháčkovat a veselku by nejraději uspořádala třeba až za dlouhých dvacet let? „Mám na to takový svůj pohled – mám ze svatby největší hrůzu. Říkám si, že až budu s někým dvacet let, tak to maximálně oslavíme,“ dolovala ze sebe vysvětlení. Nebude to ale Michal brát jako odmítnutí? Vypadá to, jako by herečce nebyl tanečník dost dobrý. Nebo že se dokonce poohlíží někde jinde.

Neustále bojuje sama se sebou

Pryč jsou totiž ty doby, kdy si vůbec nevěřila a schovávala svůj „políkovský“ nos, který podědila po svém známém otci, valašském králi Bolku Polívkovi (68). Naopak je na něho pyšná a dnes už je ráda, že kdysi nepodstoupila plánovanou plastiku, během které by jí nos upravili. Na poslední chvíli totiž zasáhly okolnosti. „Měla jsem takovou chvilku. Dokonce jsem už byla v tom andělíčku, připravená na operaci,“ vzpomíná Anička. Kvůli akné a možné infekci ale musela zákrok zrušit a nezbývalo jí nic jiného než utéct se slzami v očích z nemocnice, kam už se nehodlá nikdy vrátit. Její přání zahrát si třeba princeznu v nějaké pohádce se tak pravděpodobně definitivně rozplynulo. Zatím hraje převážně opuštěné podivínky. Několik her dokonce odehrála společně právě s tátou, od kterého se nechá v mnohém inspirovat.

Nechá se zatáhnout do průšvihu?

Teď jen doufat, aby ho nenásledovala i v jeho nevydařeném zacházení s investicemi do nemovitostí. Jeho prodělečná farma je totiž dokonce na seznamu pro boj proti podvodníkům, protože Bolek dostal dotace na provoz a nezajistil její alespoň pětileté fungování. A i blonďatá herečka umí snadno naletět. Naposledy jednomu slovenskému hotelu, za který pro maminku, herečku Evelynu Steimarovou (73) dala tučný balík, ale pokoj vypadal jako skanzen z 80. let.

reklama
reklama