Moje sladké tajemství

Přítele tají, ale miminu se nebrání

Rozhodně nechce zůstat doma sama jako kůl v plotě.

Herečka Ivana Jirešová (45), hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě, se v posledních měsících na veřejnosti objevuje s úsměvem na tváři, protože je opět šťastně zadaná!

Od partnera dostala zákaz hovořit o jejich vztahu, přece jen ale pár drobností do médií „pustila“. Její přítel se živí jako výtahář. Prozradilo ho firemní auto, když Ivanu přijel vyzvednout po firemním večírku Novy, kterého se herečka zúčastnila. Nejspíš se jedná o dost vážný vztah, Jirešová se totiž v zákulisí svěřila, že by si s ním přála miminko!

S hudebníkem a hercem Viktorem Dykem byli svoji osm let.

Její partner je bezdětný, takže jistou touhu po dítěti asi cítí také. Dočká se český showbyznys další matky v pokročilém věku? Přece jen se herečce pomalu ale jistě blíží padesátka... Ivana si přála dítě už před pěti lety s jiným partnerem, to ale nevyšlo. O to urputnější bude asi její snaha teď.

V show Tvoje tvář má známý hlas předvedla svou vyrýsovanou postavu.

A možná, že chce další dítě i z toho důvodu, že se od ní před pár týdny odstěhovala její dcera Sofie (17), kterou má s publicistou Ondřejem Höppnerem (†55). Ta chodí na uměleckou školu a teď bydlí s několika spolužáky.

„Myslím, že je lepší, když pozná, jak to v životě chodí. Sama jsem byla z domu už ve čtrnácti,“ komentovala Ivana Sofiin odchod. Ovšem těžko věřit, že nad tím jen tak mávla rukou, mají spolu dost výjimečný vztah.

V zásadě je ale herečka typ člověka, který nechává život volně plynout a nerada se necháva svazovat pravidly. To by se ale s případným těhotenstvím zásadně změnilo. Do pozadí by musely ustopit jak její koníčky, tak hlavně její kariéra. Stojí jí to za to? Podle nás by si další těhotenství měla rozmyslet.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden