Přítelkyně Mela Gibsona je o deset let mladší než jeho první dcera!

Přišla se ucházet o pracovní místo a získala místo přímo v jeho životě!

Slavný herec Mel Gibson (62) po konci svého třicetiletého manželství prožíval špatné období. Zdá se, že vztah s mladičkou Rosalind Ross (27) ho uklidnil a znovu vrátil na správnou cestu.

Nejdelší vztah prožil Mel Gibson (62) se svojí první ženou Robyn Moore (57). A také ho stál nejvíc peněz, hlavně při rozvodu. Seznámili se spolu ve druhé polovině 70. let, kdy byl Mel ještě neznámým Američanem, který se přestěhoval do Austrálie. Robyn byla jednou ze spolubydlících a dělala zdravotní sestru.

V době, kdy byla jeho sláva na vrcholu.

Rozvod ho stál 11 miliard!

Po svatbě v roce 1980 následovalo založení velmi početné rodiny. Sám Mel pocházel z jedenácti sourozenců, takže nebylo divu, že se svojí ženou přivedl postupně na svět sedm dětí: jednu dceru a šest synů. Společně překonali období, které mnoho vztahů známých lidí rozvrátilo: dobu, kdy se Mel Gibson stal mezinárodní hvězdou. Bohužel některé stránky hercovy povahy postupně přispěly k rozpadu manželství. Za prvé to bylo nadměrné pití: alkoholu, jak přiznal, holdoval už od třinácti let. Za druhé to byla jeho prudká povaha. Dokázal změnit náladu v okamžiku – z depresívního stavu do agresivity. Dlouhá léta s Melem snášela Robyn všechny jeho výstřelky a skandály, ale jednu věc už přece jen nevydýchala: hercovu veřejně odhalenou nevěru s mladou ruskou pianistkou Po téměř třicetiletém manželství tak následoval rozvod a ten Mela pořádně bolel. V době, kdy si Robyn bral, ještě nebyly příliš rozšířené předmanželské smlouvy. A za dobu, co byli spolu, nastřádal slavný herec opravdu úctyhodný majetek, takže z něj musel polovinu své manželce odevzdat. Jednalo se v přepočtu o téměř 11 miliard korun a k tomu navíc polovinu z Melových filmových práv. V době rozvodu začal mít Mel Gibson docela velké problémy i ve své kariéře. Několik ošklivých průšvihů mu dost poškodilo pověst. Jednou byl chycen při řízení v opilosti a začal policisty rasisticky urážet. Od té doby se mu dveře studií v Hollywoodu začaly uzavírat.

První žena na rozvodu Že se by po boku hodně vydělala!

Už poznala jeho stinné stránky

Bývá zvykem, že si velké filmové hvězd najdou mladší partnerky, ale věkový rozdíl mezi Melem a jeho novou přítelkyní je opravdu závratný – Rosalind Ross (27) je o deset let mladší než jeho nejstarší dcera! To ale ani jednomu z nich nevadí. „Je skvělá. Rozumíme si. Je mnohem vyspělejší než její vrstevníci. Jsme dobrými parťáky. Je opravdu jedinečná,“ konstatoval herec. Poznali se tak, že se Rosalind ucházela o místo v Melově filmové společnosti. Podařilo se jí něco mnohem lepšího: získala samotného Gibsona. Zdá se, že po jejím boku začal Mel znovu prožívat lepší dny, i co se týká jeho práce. Ne že by se vyloženě vrátil do hollywoodské první ligy, ale vypadá to, že už není na černé listině. Vztah s novou partnerkou mu zaručeně prospívá, i když už i ona poznala temnější stránky jeho povahy. Přímo před ní totiž na letišti v Sydney napadl jednu fotografku! Ta ho nařkla, že jí udeřil zezadu a pak jí nadával a plival na ni. Rosalind se prý musela za svého slavného přítele omlouvat a z místa ho doslova odtáhnout. Mel sám pak celý incident popřel.

V oscarovém Statečném srdci.

Tatínkem po šedesátce

Rosalind se v minulosti věnovala drezúře koní a gymnastice, ale aktuálně už má úplně jinou roli: stala se matkou devátého Melova potomka. To, že se znovu stane otcem, si Mel tentokrát vychutnal. Při té příležitosti trochu sebekriticky uvedl: „Jako rodiče děláme všichni mnoho chyb. Neexistuje něco jako dokonalý rodič, protože pokazit něco jde strašně snadno. Je to hned. A ani nevíte, že děláte něco špatně. Ale doufám, že jsem toho v životě podělal míň než ostatní rodiče.“ Po šedesátce tedy Mel Gibson chytil díky mladé partnerce druhý dech, tak doufejme, že to zase nějak nepokazí!

Projevil se jako násilník!

Ukazovala světu modřiny, které jí udělal!

Pěkně ostrý musel být vztah Mela Gibsona s Oksanou Grigorjevou (), ruskou pianistkou a zpěvačkou. Právě kvůli ní se rozvedl. Stala se sice matkou jeho osmého potomka – dcery – ale velká láska moc dlouho netrvala. A končila dramaticky: Oksana obvinila Mela z toho, že jí mlátil a měla na to dokonce důkazy – modřiny na těle. Herci nepomohly ani výhrůžky, byl vzat do vazby. Mladou Rusku obviňoval z toho, že ho chtěla jen finančně vyždímat a zničit. Tenhle vztah se zkrátka nepovedl.

reklama
reklama

Komentáře