Můj čas na kafíčko

Přivede Leoše manželka na mizinu?

Luxusní auta, drahá kosmetika, exotické dovolené a neskutečně drahá garderóba, to všechno snáší trpělivě a neustále Leoš Mareš (43) k nohám své rozmarné manželky Moniky (39). Co mu za to ale dává ona?

Přestože už se uznávaný moderátor Leoš Mareš (43) několikrát zařekl, že porotcování v různých soutěžích omezí a časem pověsí na hřebíček, objevil se znovu v poslední Superstar, a je jasné, že hlavním motivem jsou finance. Podle zdrojů ze Slovenska omráčil produkci televizí Nova a Markíza požadavkem na honorář ve výši 200 000 eur, což odpovídá pěti milionům korun, čímž překonal i známého finančního nenasytu z poroty, slovenského rockera Paĺo Haberu (57), který si vydyndal v přepočtu „jen“ 4,5 milionu. Nejenže to v porotě vzbudilo dost zlé krve, neboť další porotci jsou na tom o dost hůř (i když na obrazovce jsou všichni kamarádi), ale obě televize si už teď drbou hlavu. Nejdražší porota v dějinách českých a slovenských televizních stanic vesele hlaholila své hlášky za suverénně nejnižší sledovanosti v dějinách Superstar. Drahý Mareš se už tedy může spolehnout na to, že pomohl zatlouct hřebíček do rakve této kdysi populární soutěže.


V čem se vozí?

Jeho manželku Moniku Marešovou (39) byste sice opravdu živit nechtěli, protože její nároky zjevně rostou s bohatstvím jakéhokoli partnera, takže být vdaná za amerického miliardáře, tak už má nejspíš svůj ostrov v Karibiku, ale nutno říct, že v potřebě luxusu za ní Leoš rozhodně nezaostává. Třeba ohledně automobilu nastavil novou laťku, na kterou takový exfotbalista Tomáš Řepka (46) už jen s pláčem vzpomíná: letos si moderátor k Vánocům nadělil nejdražší Rolls-Royce Cullinan ve verzi, kterou má fotbalista Cristiano Ronaldo (35). Tabulková cena je 10 milionů korun, ale pan Leoš nechtěl mít stejný, a tak bílý křižník, kterým dnes brázdí české a slovenské silnice, má na hlavových opěrkách vylisované logo svých koncertů a další speciální vybavení, čili byl patrně ještě dražší. Údajně ve svém vozítku odmítl svézt po natáčení Superstar kolegu porotce Haberu, dokud se nevysprchuje, aby mu vymazlený interiér z jemné bílé kůže, probůh, neopotil.


Další pálka: nový byt

Neustálé promenování ve společnosti na akcích typu Kadeřník roku nebo nové módní kolekce ovšem, jak se zdá, začínají nudit i Moniku, jinak neúnavnou večírkovou bojovnici. Říká se, že právě ona stojí za největším finančním zářezem v jejich manželství – pořizují si nový byt a z pronajatého apartmánu na pražském Smíchově se budou vbrzku stěhovat. Novým domovem má být luxusní bytový komplex v pražských Hodkovičkách, který bude přímo z říše sci-fi: recepce, fitko nebo bazén jsou samozřejmosti, ale každý byt má mít samostatný autovýtah, který majitele vyveze a vůz zaparkuje před dveře! Monika se jako bývalá módní redaktorka považuje i za eso v oblasti designu a k budoucímu bydlu má už i najatého bytového výtvarníka, kterému samozřejmě chce mluvit do řemesla. Proč se zrovna teď Marešovi takhle rozmáchli? A budou mít na nemovitost, jejíž cena patrně převýší i nesmyslně vyšponované pražské parametry, které překonávají i ceny v Německu?


Chystají se hnízdit

U Moniky se podle všeho konečně na poslední chvíli probudily mateřské instinkty a dala na manželovo přemlouvání, aby si konečně pořídili potomka. Proto chce patřičně reprezentativní bydlení, ač je údajně do budoucna otevřená i možnost, že by si pořídili i dům na Berounsku, v Marešově rodišti. Monika také patrně vidí, jak Leoš visí na svých synech z prvního manželství Jakubovi (14) a Matějovi (10), kdy zejména na tom starším už je vidět, že z něho roste podobný šoumen, jako je táta. Děti jsou totiž nejdokonalejší kotva, je totiž všeobecně známo, jak velkoryse se postaral o svoji stejnojmennou první manželku Moniku Marešovou (45). Je známo, že Leoš touží po holčičce, to kdyby se mu splnilo, tak by to radostí snad ani nepřežil. Priority – další dítě a drahé hračky – má tedy moderátor srovnané, zbývá už jen všechno finančně zabezpečit. A tady nad Marešovou budoucností může docela rychle zajít dosud zářící slunéčko.


Když dojdou peníze

Moderátorovi stále dobře funguje jeho renomé influencera, tedy člověka, který ovlivňuje velké množství lidí. Když veřejně pochválí parfém, hotel nebo auto, může za to od zadavatele dostat i čtvrt milionu korun. Jenomže v téhle oblasti je čím větší konkurence a je prokázáno, že se účinnost tohoto druhu reklamy snižuje, takže zde i velký Mareš může vyjít z módy podobně jako jeho kožichy z polyesteru. Krátce řečeno, udržet se „na vlně“ bude čím dál těžší. Rozhodující velké peníze mu loni přinesly jeho koncerty, kdy se mu do O2 areny nahrnulo třikrát za sebou 20 000 diváků. Letos by rád v libeňském kotli totéž zopakoval 25. a 26. května, je ale hodně věcí, které mu mohou plány zhatit. Především bude muset vymyslet program, aby nedoplatil na postoj „Mareše už jsem viděl loni“. Musí také opadnout panika s koronavirem, která by Marešův i podobné podniky odsunula na neurčito. Nemluvě o jehop vlastním zdraví, které nikdo nemá skálopevný.


Vysněný duet na poslední chvíli

Šestnáct let, od svých šestadvaceti, prý nosil Mareš v hlavě životní přání: nazpívat duet s Karlem Gottem (+80). „Tenkrát jsem se styděl za ním jít. Věděl jsem, že by kluk v kožichu s takovým přáním působil dost trapně,“ vzpomíná moderátor. V prosinci roku 2018 se mu to ale podařilo společným klipem a písní Být stále mlád – ani jeden v tu chvíli netušil, že to vlastně stihli jen taktak. Za první týden ho shlédlo sto tisíc lidí, o devět měsíců později už počet kliků atakoval 11 milionů! Názory na kvalitu tohoto dílka se sice různí, ale faktem je, že představuje docela dobré svědectví o dvou světech: jeden stále jede na plný plyn, druhý se loučí. A že Karel je gentleman a Leoš není zpěvák. Ale pro srovnání, za poloviční dobu vidělo duet Gotta s dcerou Charlotte Elly 22 milionů diváků…

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden