Ivana Chýlková (62) a Jan Kraus (72) dlouhé roky působili jako nerozlučná dvojice. Teď se ale čím dál hlasitěji mluví o tom, že herečku okouzlil kolega z natáčení.
Ještě nedávno to vypadalo, že herečka Ivana Chýlková (62)a moderátor Jan Kraus (72) spolu bez problémů dokráčí klidným podzimem života. Dokonce Chýlková měla uvažovat, že se za manželem přestěhuje na jejich luxusní venkovské sídlo ve středních Čechách, kde Kraus už několik let žije, zatímco ona zůstala dál bydlet v Praze.

Jenže zákulisní řeči naznačují, že idylka nemusí mezi nimi být tak pevná, jak se zdálo. Herečka má totiž podle některých informací trávit víc času v blízkosti pohledného mladšího kolegy a zajiskřilo to prý mezi nimi víc, než by se čekalo. Spekuluje se, že k osudovému setkání mělo dojít při práci, když nedávno natáčela pokračování oblíbeného seriálu Pod hladinou.
Jiskření na place
Nejprve šlo prý jen o přátelské rozhovory a pár schůzek po náročném dni. Postupně se ale měl jejich vztah proměnit v něco osobnějšího. Chýlková se měla svěřovat s tím, že doma už necítí tolik pozornosti jako dřív, a právě nový kolega jí měl dodat ztracené sebevědomí.
Lichotky a obdiv prý přišly ve chvíli, kdy je nejvíc potřebovala. Není to přitom poprvé, kdy se kolem herečky objevily řeči o silné chemii s jiným mužem.
Minulost se opakuje
Diváci si dodnes pamatují její účast v soutěži StarDance, kde měla mít blízko k tanečníkovi Janu Tománkovi (47). A Kraus se tehdy vůbec netajil tím, že na ni žárlí. Snad i on si tehdy uvědomoval, že oddělené domácnosti nahrávají tomu, aby žena ztratila snadno hlavu pro jiného.
Ze začátku jim tento způsob života mohl vrátit do vztahu jiskru, protože se na sebe znovu těšili. Brzy ale prý přišlo odcizení a dnes se podle všeho manželé, kteří mají syna Jáchyma (27), vídají čím dál méně.
Nedávno se sice říkalo, že se chce Chýlková za Krausem kvůli jeho zdravotním problémům se srdcem přestěhovat, ale zdá se, že z toho možná sešlo kvůli muži, kterému je ochotná obětovat vše. A nesou se i zprávy, že už se nehodlá skrývat a chce dát na odiv, komu teď patří její srdce.
