Přizná konečně Borhyová, jak to má s milencem?

Od rozchodu s bývalým sportmanem Michalem Hrdličkou (29) už uplynuly téměř tři roky. Přesto se doteď oblíbená moderátorka Lucie Borhyová (39) neobjevila na veřejnosti oficiálně s žádným dalším chlapem.

Náznaky v podobě natažených mužských rukou na fotografiích z hor sice jsou, ale takové tajnůstkaření už začíná lézt na nervy i jejím nejvěrnějším obdivovatelům, kteří ji kvůli tomu berou jako zastydlou puberťačku. V českém showbyznysu se šušká, že Lucka už nějakou dobu randí se svým manažerem Michalem Smečkou (29). Kápne konečně božskou? A proč se vlastně bojí oficiálně představit svého milence? Není si jím po několika zklamáních v lásce snad stále ještě jistá?

Je právě Michal nových objevem?

Proč se tak upnula ke své práci?

Když se v lásce nedařilo, rozhodla se Lucie řešit smutek jinak a založit svůj vlastní cha- ritativní projekt LuckyBe dětem. Navíc se stala věrnou patronkou Neonatologického oddělení Nemocnice Na Bulovce. „Řešila jsem právě neúspěch v partnerském ži- votě, a tak mě napadlo zaměřit se na charitativní čin- nost, protože jsem se potřebovala věnovat, něčemu, co mý smysl,“ prozradila. Nebo to byla reakce na to, že její bývalý partner a otec jejich společné dcerušky požádal loni v létě svou současnou přítelkyni, úspěšnou tenistku Karolínu Plíškovou (25), o ruku?  Vypadá to, že Michal se rozhodl pro spořádaný život po boku mladé přítelkyně. Ta veškeré zásluhy přikládá sobě. „Michal si dává pozor, už se chová vzorně. Já jsem si ho vychovala,“ říká Karolína. Michal se brání, že se změnil sám  a nic špatného už nedělá.

Sama neví, co vlastně chce

Otázkou zůstává, jak to vlastně ve skutečnosti je. Lucka tvrdí, že s Michalem po rozchodu aspoň dobře fungují jako rodiče. Dokáže ale skousnout jeho rodinné štěstí? Nedávno také nafotila nový kalendář a pěkně v něm provokuje. „Nešla bych ale nikdy za hranu toho, co bych nechtěla,“ dušuje se. Na sociálních sítích střídavě ukazuje fotky z posilovny s těmi, kde se cpe hamburgery a hranolky. Jak tohle její bláznění dopadne? Není lepší přiznat už raději všem svou lásku?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden