Přiznal šokující věc

V rozhlasovém pořadu moderátorky Terezy Kostkové (43) přiznal herec Jiří Langmajer (53) neskutečné tajemství. Už rok a půl je totiž dědečkem! Jeho vnouček se jmenuje Tim a porodila ho Jiřího dcera Tereza.

I samotná Kostková nemohla uvěřit tomu, co Langmajer právě prozradil. Proč takovou krásnou novinu tak dlouho skrýval? Nejspíš neměl potřebu se o to s veřejností podělit, přeci jen je to soukromí jeho dcery.

S malým Timem si to skutečně užívá, sám totiž pronesl, že chodí po čtyřech, šišlá, hraje si, a zkrátka dělá všechno, co si jeho vnouček umane. Dokonce už mu i říká dědo, a jeho manželce Adéle Gondíkové (46) zase babi. Působí to, jako kdyby se Jiří v dětech znovu našel. Přál by si snad i on sám ještě dalšího potomka?

Chce další dítě?

V minulosti to zavrhoval a netvářil se na to. Adéla se na to navíc také příliš necítila, a v současnosti už ji v jejím věku asi porod přijde až příliš rizikový.

Na druhou stranu, existují i starší rodičky. Její dcera navíc za chvíli vyletí z hnízda a Adéle už je teď jasné, že to pro ni bude velmi těžké. Možná by byla i pro adopci. Než aby jejich manželství zkrachovalo, radši Jiřímu vyhoví, jako to asi dělá vždycky.

reklama
reklama

Komentáře