Moje sladké tajemství

Přiznal, že byl kvartálním alkoholikem s depresemi

Moje sladké tajemství

Herec Jiří Krampol (84) si umí užívat života. Platil za svůdce žen, ještě dnes se v jejich společnosti objevuje na různých akcích. I když nemá alkoholické skandály, sám přiznal, že s tím bojoval.

Málokdo si umí život jako Jiří Krampol (84). I když už překročil osmdesátku, vypadá stále skvěle. Na nezájem žen si nemůže stěžovat, však byl čtyřikrát ženatý. Bohužel dnes má status vdovce. Kdysi tvrdil, že si vzal mladší ženu, aby se o něj starala, ke konci života jeho milované Haničky (†59) to byl ale on, kdo jí byl oporou.

Uměl se krotit a nedělal skandály

Krampol se netajil tím, že se občas rád napil, sám říkal, že je kvartální alkoholik, tedy že si jednou za čtvrt roku dá o trošku víc litrů alkoholu. Přitom to byla ale jeho žena, kdo budil pozornost bulváru svými alkoholovými eskapádami, kdy svého muže obviňovala z nevěry nebo údajně kradla v obchodech.

Herec nedávno přiznal, že nemohl Hanku opustit, protože by špatně skončila. „To bych si na svědomí nevzal.“ Byl s ní tedy až do konce v roce 2020, kdy se zdálo, že se

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden