Můj kousek štěstí

Kaňoková přiznala hlubokou krizi! Na všechno je sama

Marné snahy o lásku?

Hvězda seriálu Pan profesor zažívá emoční výbuchy. Nachází se prý totiž v nepříjemném životním období. Nejspíš se to týká mužů v jejím blízkém okolí, mají být dokonce hned tři.

Promluvila o osobní krizi. Beáta Kaňoková (33) ze seriálu Pan profesor prožívá zlomové období. V práci se jí daří, objeví se i v nově chystaném seriálu s názvem Zlatá labuť.

Osobní život však podle všeho pokulhává. „Pár emočních výbuchů jsem si v posledním roce zažila,“ postěžovala si. „Procházím si totiž těžším obdobím, dalo by se říct osobní krizí.“

Brunetka se obvykle se svým soukromím příliš nesvěřuje, je ale zřejmé, že neprožívá lehké časy. Roli v tom jistě hraje i fakt, že se před časem rozešla s otcem své dcery a zůstala na všechno sama.

Je to ženáč

Naznačila, že se nachází v bodě života, kdy neví, co dál. Chodí na psychoterapie. Šeptá se, že stále nemůže sehnat toho pravého.

Bezradně totiž balancuje mezi několika muži. Spekulovalo se o tom, že jí učaroval Vojtěch Dyk (37), s nímž hrála v seriálu Pan profesor. Musela se ale smířit s faktem, že je ženatý, a jakékoli šance na vztah jsou tady nejspíše předem prohrané.

Našla si tedy jiného. Loni v listopadu předvedla fanouškům současného přítele Tomáše.

Jen záplata?

A aby byl náš propletenec ještě složitější, dceru Juditu (3) porodila bývalému partnerovi, herci Tomáši Havlínkovi (30), s nímž se sblížila na scéně Jihočeského divadla. Plánovali, že se vezmou.

„Svatba znamená ve vztahu určitě krásnou a důležitou věc,“ mínila krásná herečka ještě před necelými dvěma lety a zdálo se, že nepochybuje o tom, že s Havlínkem je jedna taková veselka někdy čeká. Ovšem už za pár měsíců bylo všechno jinak.

Havlínek se z fotografií na její sociální síti během minulého roku vytratil a Beátě zbyly jen oči pro pláč. Fakt, že nedokázala udržet vztah s otcem své dcery, pro ni nepochybně byl velká rána.

Nelze vyloučit, že toho třeba v současné době lituje a jen těžko se s tím vyrovnává. Jakou roli v tom ale hraje nový partner Tomáš? Nezbývá než doufat, že není jen zoufalou záplatou na její bolavé srdce.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden