Přiznala krizi v manželství!

KLÁRA CIBULKOVÁ (46) si vloni sáhla až na samé dno. Nyní přiznala, že to mělo vliv i na její manželství s TOMÁŠEM PAVELKOU (50).


Práci sice herečka Klára Cibulková (46), známá ze seriálu Sestřičky Modrý kód, sice v posledních letech hodně omezila, s rodinou se ale i tak pořád míjela. Když vloni vypukla pandemie koronaviru, jako jedna z mála to uvítala.


Role doktorek jí sedí!

Vše bylo jinak

Jenže netrvalo dlouho a všechno bylo rázem jinak. Až s odstupem času přiznala, že události, které následovaly, vážně ohrozily její manželství. Nicnedělání ji totiž ani trochu nebavilo a ani společných rodinných chvil nebylo tolik, jak si původně představovala.

Děti už si prý vystačily samy a manžel, herec Tomáš Pavelka (50), měl o zábavu postaráno. Jako  člen souboru Divadla na Vinohradech stále zkoušel a jako pedagog na DAMU se musel přizpůsobit a začít pro svoje studenty dělat online přednášky.

To ale zdaleka nebylo to nejhorší, čemu museli manželé společně čelit. Vzhledem k náhlému nedostatku práce se o slovo začaly hlásit velké finanční problémy.

Herečka na rovinu říká, že uživit rodinu z jednoho platu je nadliský výkon. Cibulková dokonce kvůli tomu propadla depresím.  A je jasné, že taková věc dokáže se vztahem zatočit.

S manželem Tomášem Pavelkou. Krize se jim bohužel nevyhnula.

Frustraci v sobě nezvládla potlačit

„To pak samozřejmě ventilujete na ty, kteří za to nemohou. Došlo k různým výbuchům vzteku a přetlakům,“ přiznala nyní s tím, že většinou to schytal právě chudák manžel.

Možná že mu i tak trochu záviděla, že zatímco ona nevěděla, co s ní do budoucna bude, jeho život plynul víceméně stále ve stejných kolejích. Nakonec to prý vyřešila tak, že z domova začala doslova utíkat.

Jenže od manželských problémů se takhle snadno prostě utéct nedá. A i když už se postupem času většina věcí vrátila do normálu a Cibulková má svoji práci zpět, pachuť toho, co se doma v minulých měsících odehrálo, asi jen tak nezmizí. Nezbývá než doufat, že to spolu dokážou vyřešit.

reklama
reklama

Komentáře