Příznala, že chodí na terapie

Ačkoli Sara Sandeva (24) působí na první pohled jako sebevědomá mladá žena, ve skutečnosti je prý pořádný uzlíček nervů.


I z toho důvodu se patrně pravidelně svěřuje do péče terapeuta. „Na terapie chodím už pět let,“ překvapila herečka s tím, že na sezení chodí ráda a opravdu je potřebuje.


Líbí se jí poznávat samu sebe a pracovat na sobě. Hodně zabrat jí totiž dávají hlavně její role, z nichž občas mívá problém vystoupit. Nejhorší ale zatím byla ta poslední. 


Bylo to náročné


Sandeva, kterou si diváci nepochybně pamatují coby Skyler ze seriálu Ulice, se totiž nedávno proslavila také za hranicemi. Zazářila v srbském seriálu Nečistá krev. Natáčení ale nebylo pokaždé jen příjemné, pro Saru představovalo velkou psychickou zátěž.


Děj se totiž odehrává na konci devatenáctého století, kdy se k ženám nepřistupovalo zrovna v rukavičkách, a herečka musela ztvárnit postavu, která si projde kromě jiného třeba znásilněním. Vůbec poprvé si tak prý nosila práci i domů.


Pak se není ani čemu divit, že potřebuje odborníka. Teď jen musí doufat, že se jejich sezení neminou účinkem. Jistě totiž přijdou mnohem těžší úlohy, se kterými se bude muset popasovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden